PDA

مشاهده نسخه کامل : حل چگونه به غیر فعال کردن URL های موافق با ترجمه

Snake
23-02-10, 22:14
سلام من می خواهم برای حفظ URL ها انگلیسی من مانند فعال تصدی 2.0

چگونه می توانم غیر فعال کردن URL های موافق با ترجمه؟

Snake
24-02-10, 02:28
من واقعا نیاز به غیر فعال کردن این ، من شده اند در حال اجرا از این وزارت دفاع یک مدت طولانی و نمی خواهم که دوباره به URL های شاخص 1mil ، آن را به ماه ها و ماه ها طول بکشد. من ترجیح می دهند که ساختار آدرس قدیمی لطفا کمک کنید نگه دارید.

vBET
24-02-10, 03:13
فعال تصدی های 3.x می سازد ترجمه در راه سالم با توجه به فعال تصدی 2.x این بدان معنی است که قدیمی (ترجمه نشده پیوندها) فقط تغییر مسیر 301. و برای گوگل (و دیگر موتورهای جستجو) به این معنی -- این صفحه نمایه شده فقط تغییر آدرس علت آن است که هنوز همان صفحه که به آدرس های دیگر نقل مکان کرد از دست بدهند.

بنابراین شما هیچ چیز سست خواهد شد. امن است برای شما می باشد.

به هر حال اگر شما هنوز هم می خواهید انجام دهید و سپس آن را باز کردن فایل vbenterprisetranslator_seo.php و حذف (نظر) این کد :

function vbseo_thread_seotitle(&$thread){
require_once(dirname(__FILE__). '/includes/vbenterprisetranslator_functions.php');
vbet_makevBSEOTheadLink($thread);
}

می توان آن را نیز مورد نیاز برای پیدا کردن در CP مدیریت --> محصولات و پلاگین ها --> پلاگین ها پلاگین فعال تصدی نام دهی اولیه برای قلاب init_startup و حذف / نظر وجود دارد این کد :

if (!function_exists("vbseo_thread_seotitle")) {
function vbseo_thread_seotitle(&$thread){
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions.php');
vbet_makevBSEOTheadLink($thread);
}
}

Snake
24-02-10, 03:21
پرفکت ، از شما متشکرم.

vBET
24-02-10, 03:35
به شما خوش آمد عبارتند از :)

همانطور که ما در اینجا و PM شما در نظر ما نوشت : شما این کار لازم نیست و بهتر است برای SEO شما را به URL های موافق با ترجمه ببرید. کسانی خواهد شد بهتر توسط گوگل (کلمات کلیدی بیشتر در زبان جستجو) قرار و شما شاخص آدرس خود را قبل از ترجمه (به دلیل تغییر مسیر 301 استفاده شده است) را از دست بدهند.

Snake
25-02-10, 14:43
به شما خوش آمد عبارتند از :)

همانطور که ما در اینجا و PM شما در نظر ما نوشت : شما این کار لازم نیست و بهتر است برای SEO شما را به URL های موافق با ترجمه ببرید. کسانی خواهد شد بهتر توسط گوگل (کلمات کلیدی بیشتر در زبان جستجو) قرار و شما شاخص آدرس خود را قبل از ترجمه (به دلیل تغییر مسیر 301 استفاده شده است) را از دست بدهند.

بزرگترین مشکل من این است که بیشتر مرورگرها این "URL" زبان را نشان نمی دهد به درستی در نوار آدرس مرورگر ، آنها ww.domain.com / ٪ 20 ٪ 250 ٪ 900 / و غیره را نشان می دهد ، بنابراین افرادی که برای پاسخگویی به من را با آدرس ها آشغال ، لینک کنید. که بد است برای جستجوگرها.

vBET
25-02-10, 19:58
بزرگترین مشکل من این است که بیشتر مرورگرها این "URL" زبان را نشان نمی دهد به درستی در نوار آدرس مرورگر ، آنها ww.domain.com / ٪ 20 ٪ 250 ٪ 900 / و غیره را نشان می دهد ، بنابراین افرادی که برای پاسخگویی به من را با آدرس ها آشغال ، لینک کنید. که بد است برای جستجوگرها.

اول از همه جستجوگرها در مورد مانند چکمه را ببینید شما مردم نمی. دوم -- URL ها آشغال نیست -- کسانی که خوب هستند. شما در حال نوشتن در مورد آن این است که چگونه IE آن را نشان می دهد. آن را چک کنید در اپرا ، کروم ، فایرفاکس -- همه خوب است. از آنجا که نماد درصد استاندارد است. و اینترنت اکسپلورر نیز به آن احترام می گذارد هنگام ارسال درخواست به سرور ، فقط آن را خوب نشان نمی دهد. اگر شما می دانید برخی از زبان با کاراکترهای خاص را ، پس شما حتی می توانید آن را را چک کرده و تغییر نماد ٪ به حروف ویژه در برخی از URL -- شما دیدن آن است که همان صفحه.

به طور خلاصه : لینک ها خوب هستند.

هنوز هم ما می توانیم آن را به عنوان درخواست لینک برای اینترنت اکسپلورر در راه های دیگر را برای تولید. ) ، ما حتی در حال حاضر چگونه به انجام (درس آموخته شده با vB4) می دانیم.

Snake
08-04-10, 15:05
چگونه می توانم آدرس ها غیر فعال کردن من دوباره در نسخه جدید؟ 3.3.2

vBET
08-04-10, 15:56
چگونه می توانم آدرس ها غیر فعال کردن من دوباره در نسخه جدید؟ 3.3.2

در این مورد کافی است که اگر شما فقط انجام هر گونه تغییرات برای فایل functions_vbseo_createurl.php ساخته شده :)

توجه : ترجمه آدرس ها به شما می دهد خیلی بهتر SEO و بهینه سازی بزرگ در این زمینه در 3.3.2 ساخته شده ما به خصوص تغییر الگوریتم برای این ساخته شده و اضافه کردن ترجمه تاخیر برای URL ها ، که قبلا به دلیل تنگنا بود که ما اخیرا در بر داشت. بنابراین شما توصیه می کنیم به یکپارچه سازی فقط ساخته شده کامل و بررسی عملکرد واقعی خود را با URL های موافق با ترجمه -- شما می تواند بسیار مثبت در این ناحیه شگفت زده :) پس اگر شما تصمیم می گیرید که آن را هنوز هم نمی اندازه کافی شما همیشه می توانید آن را غیر فعال بعد. لطفا بررسی آن -- آن است که واقعا بزرگ برای جستجوگرها شما و شما ترافیک بیشتر به ارمغان بیاورد (به دلیل از مواضع شاخص بهتر).

Snake
08-04-10, 15:59
پس فایل های قدیمی را حفظ نمود؟ ithought یکی از جدید تغییرات جدید را به عنوان در ادغام باشد؟

vBET
08-04-10, 16:15
پس فایل های قدیمی را حفظ نمود؟ ithought یکی از جدید تغییرات جدید را به عنوان در ادغام باشد؟

بله و این ادغام برای تضمین ترجمه آدرس است که شما نمی خواهید که (هنوز هم تشویق عملکرد واقعی برای ترجمه آدرس ها برای بررسی).

PS.
هنوز هم ساخته شده تمام تغییرات برای functions_vbseo_url.php

Snake
08-04-10, 16:18
خوب با تشکر ، یک موضوع را با پرچم نشان داده نمی شود... در همه. در بالا و پایین صفحه است.

Snake
08-04-10, 16:32
مسئله دوم ،

ثابت آن است.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1