PDA

مشاهده نسخه کامل : در حال حاضر انجام می شود وضعیت زبان را به اطلاع سیستم های vB یکپارچه

StarBuG
09-02-10, 20:55
سلام

من یک مشکل بزرگ دارم.

من با استفاده از یک پیام خوش آمد به مهمانان خوشامد و معرفی آنها را به این ایده از این انجمن.

با این حال ، این پیام است که همیشه در آلمان به دلیل آن است که از طریق اطلاع رسانی های vB سیستم انجام می شود (و تصویر برای اهداف SEO)

این امر می تواند به خنک به شرایط گزینه های اضافی در سیستم اطلاع.

به عنوان مثال :
-- کاربری انجمن به [زبان] در حال مشاهده
-- کاربر در حال دیدن این انجمن به [زبان]

این نیز اعلامیه اطلاعات در مورد ترجمه خودکار امکان پذیر می سازند.
این بسیار مهم است برای من و شاید دیگران بیش از حد.

اگر کسی به کار در اطراف برای دریافت یک بیماری زبان را به سیستم اطلاع فعلی لطفا اجازه بدهید من در حال حاضر.

StarBuG

vBET
10-02-10, 14:37
اگر شما با استفاده از سیستم اطلاع کد vB روشن آن را باید به ترجمه (یا ما در حال نوشتن در مورد 2 چیز متفاوت). اگر شما با استفاده از سیستم های vB notive افزایش می باشد -- پس از آن اعلامیه های HTML در پاک نیست ، اما به جاوا اسکریپت می باشد گرفته شده -- که به همین دلیل کسانی که ترجمه نشده است. در این صورت فقط به گزینه متفرقه فعال تصدی را روشن کنید و بر روی "پیام های ترجمه بایگانی در جاوا اسکریپت". سپس از آن خواهد شد ترجمه شده است.

لطفا تماس بازخورد بدهد آن را راه حل شما. اگر نمی نوشتن بیشتر در مورد سیستم های vB متوجه است که شما نوشتن در مورد -- به خصوص که در CP مدیریت ما می توانیم آن را پیدا کنید.

StarBuG
10-02-10, 17:58
این حل مشکل من ، با این حال این ایده هنوز هم خوب است.

به یاد داشته باشید ، من در اینجا از شما خواسته برای چگونه من می توانم یک پیام را به مهمان که به بازدید انجمن من در یک زبان ترجمه شده صفحه نمایش؟

این گزینه های اخطار را که بتوان از یک پیغام برای نشان دادن به آنها و نه به مهمان که با استفاده از زبان مادری است.

است urgend نیست اما هنوز هم از ویژگی های خوب.

در حال حاضر من نمایش پیام های فوق از طریق hardcoded مشروط به قالب من است.

StarBuG

vBET
11-02-10, 20:36
راه حل این است که مانند شما در حال حاضر. فقط در قالب اضافه کنید اگر بخش با چک کردن وضعیت پارامترها زبان قرار است.

ما VB سیستم پیام تحقیق و بررسی امکانات برای توصیف پیام چنین که فقط در صفحه ترجمه شده توسط CP مدیریت نمایش داده خواهد شد -- که من را در درک آن است که آنچه شما می خواهید. آن است؟

StarBuG
11-02-10, 23:35
کشویی شرایط مانند دیگران در سیستم به عنوان مثال متوجه یک عضو از [گروه]

2 شرایط :
-- انجمن در [زبان] در حال مشاهده (کشویی برای تمام langauges فعال)

kamilkurczak
30-12-10, 16:13
ما در حال حاضر گروهها جدید به کاربر ساخته شده متعلق به گزینه های گروه کاربری در سیستم اطلاع. (زبان grup)
2 ورود گزینه برای :
1.User به آن تعلق دارد به گروه کاربری : [زبان پیش فرض خود را]
2.User می کند متعلق به گروه کاربری : [زبان پیش فرض خود را]

1. پیام صفحه نمایش تنها به افراد مبتلا به زبان از گزینه
2. نمایش داده نمی پیام تنها به افراد مبتلا به زبان از گزینه.
آن خواهد شد در منتقدان بعدی گنجانده شده است.

در حال حاضر ، من به کار بر روی ایده خود را..

kamilkurczak
05-01-11, 11:06
کشویی شرایط مانند دیگران در سیستم به عنوان مثال متوجه یک عضو از [گروه]

2 شرایط :
-- انجمن در [زبان] در حال مشاهده (کشویی برای تمام langauges فعال)

قبلا انجام داده است.. خواهد شد در منتقدان بعدی عبارتند از :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1