PDA

مشاهده نسخه کامل : حل یک موضوع جدید ""خواص خاموش [/ langtitle]

CwZpacK
22-02-13, 15:32
سلام ،

لینک انجمن من مشکل است. باز و بسته شدن از ویژگی های بسیار خوب انجام می شود. اعضای به طور خودکار بعد از انتخاب زبان باز می شود. آیا ممکن است به آن نزدیک است "[/ langtitle]

vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php = من سعی کردم کمی، اما بسته نشده است

بنابراین به عنوان مثال پیوند دارند:
www.trteam.net/296456-langtitle-en-deneme-ureme-tureme-langtitle.html

Marcin Kalak
23-02-13, 10:43
Langtitle باید در انجمن استفاده می شود برای ترجمه عنوان.
Langtitle باید از لینک توسط انجمنهای تخصصی و آموزشی یا friendly_url حذف شده است.
که من می بینم شما باید اکنون، مطمئن شوید که شما علم و تکنولوژی سیاسی به خوبی یکپارچه شده با اکنون.
این ادغام در ادغام علم و تکنولوژی سیاسی دستی با وی بی، که می تواند در علم و تکنولوژی سیاسی / را انجام دهند نه آپلود / readme.html در یافت توضیح داده شده است. شما باید تمام مراحل شرح داده شده در دستورالعمل های نصب در بخش ادغام اکنون قبل از راه انجام دهد. htaccess تغییر نام دهید
مهم ترین بر این اساس تغییر در فایل functions_vbseo_createurl.php و functions_vbseo_url.php

CwZpacK
23-02-13, 12:16
Langtitle باید در انجمن استفاده می شود برای ترجمه عنوان.
Langtitle باید از لینک توسط انجمنهای تخصصی و آموزشی یا friendly_url حذف شده است.
که من می بینم شما باید اکنون، مطمئن شوید که شما علم و تکنولوژی سیاسی به خوبی یکپارچه شده با اکنون.
این ادغام در ادغام علم و تکنولوژی سیاسی دستی با وی بی، که می تواند در علم و تکنولوژی سیاسی / را انجام دهند نه آپلود / readme.html در یافت توضیح داده شده است. شما باید تمام مراحل شرح داده شده در دستورالعمل های نصب در بخش ادغام اکنون قبل از راه انجام دهد. htaccess تغییر نام دهید
مهم ترین بر این اساس تغییر در فایل functions_vbseo_createurl.php و functions_vbseo_url.php
من این کار را کرد اما من نمی توانم. مشکل در فروم می باشد. گزینه نزدیک است بسیار خوب است، هر چند، بنابراین

Marcin Kalak
23-02-13, 16:51
آیا شما می خواهید به langtitle به عنوان اضافه نمی کند؟

CwZpacK
26-02-13, 01:41
آیا شما می خواهید به langtitle به عنوان اضافه نمی کند؟
بله، من می خواهم بسته این خواص است.

Marcin Kalak
26-02-13, 22:14
لطفا برای قرار دادن یک لینک جدید به عنوان مثال از موضوع اینجا را کلیک کنید - لینک بالا کار نمی کند.
لطفا PM جزئیات دسترسی مرا به FTP ADMIN CP و. من به بررسی آنچه در جریان است وجود دارد.

Marcin Kalak
08-03-13, 13:45
بدون پاسخ - در نظر گرفته شده در این موضوع رفته است. اگر نه لطفا اینجا بنویسید.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations