PDA

مشاهده نسخه کامل : کجا پرچم را برای مهمانان خود را به شما؟

Michael
22-01-10, 20:30
اکثر مردم در اینجا کجا قرار دادن پرچم های خود را برای مهمانان؟ آیا موقعیت واقعا مهم است؟

ما در حال حاضر مال ما را در بالا و پایین صفحه در اینجا :

باشگاه مهندسان>> نوجوان | مشاوره نوجوان و پشتیبانی انجمن | نوجوان چت <<(http://www.teenforumz.com/)

اما فکر کردن ، آن را به هدر و یا در زیر پیام خوش آمدید میهمانان (یادبود) ما را حرکت بودند.

vBET
23-01-10, 14:59
ماده در حالت به نظر من انجام برای انجام این کار است. این همان است مانند تبلیغات -- هنگامی که آن را جایی در پایین مخفی ، اغلب مردم هرگز آن را ببینید...

روبات البته آن را ببینید. من نمی دانم که می کند روبات می سازد هر اولویت با توجه به موقعیت پیوند دارند.

Michael
23-01-10, 15:01
سلام آنچه که من شده فکر کردن ، من می خواهم به جای پرچم بالا برای استفاده کاربران مهمان وجود به طوری که آنها می دانند به انجمن ترجمه اما من نمی می خواهید موتورهای جستجو اولویت دادن به پرچم به عنوان محتوای اصلی و یا چیزی را می خواهم که : D

vBET
23-01-10, 15:03
سلام آنچه که من شده فکر کردن ، من می خواهم به جای پرچم بالا برای استفاده کاربران مهمان وجود به طوری که آنها می دانند به انجمن ترجمه اما من نمی می خواهید موتورهای جستجو اولویت دادن به پرچم به عنوان محتوای اصلی و یا چیزی را می خواهم که : D

شما می توانید که با قرار دادن تمام URL ترجمه در نقشه سایت خود را با اولویت پایین تر انجام دهید :)

Michael
23-01-10, 15:05
چگونه URL های ترجمه شده من اضافه کردن نقشه سایت می باشد و آنها را در اولویت پایین؟

vBET
23-01-10, 15:37
ما این بررسی نشده است. و به نظر می رسد که در آینده نزدیک ما اولویت های دیگر است.
شما می توانید کارکنان باشد بپرسید -- ژنراتور نقشه سایت محصول خود را و راه حل یکپارچه سازی واقعی توسط آنها داده می شود.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1