PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک از چندین زبان

dfe
13-12-09, 15:26
سلام

من فقط خرید و نصب مترجم ، محصول درخشان!

در اینجا آنچه که من هم در تلاش برای رسیدن به. در SA ما دارای دو زبان اصلی ، زبان انگلیسی و آفریکانس.

بسیاری از پست های انجمن من به زبان انگلیسی هستند ، اما اغلب وجود خواهد داشت چند پاسخ به پست انگلیسی در آفریکانس. به هیچ وجه به طور خودکار ترجمه آفریکانس به انگلیسی تنها به کاربرانی که انتخاب می کنید برای انجام این کار وجود دارد؟

vBET
13-12-09, 18:56
فعال تصدی به طور خودکار می تواند زبان از پست های جدید را شناسایی و در این لحظه هیچ کار که اجازه می دهد برای بررسی پست های موجود و تغییر آن وجود دارد. برای پست های موجود اگر شما می خواهید به شما همیشه می توانید ارسال و ویرایش اضافه کردن BBCode روشن لنگ و langtitle دستی.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations