PDA

مشاهده نسخه کامل : حل از نقل مکان به سرور جدید سایت معتاد به کار

bhanuprasad1981
12-12-09, 09:11
من روی سایت خودم تهیه کنم به سرور جدید منتقل شد و انجمن رو بار با فعال تصدی در ، فقط خوب کار می کند ، پس از غیر فعال کردن پلاگین و حذف محتوا از. htaccess تغییر نام دهید ، عجیب اما admincp آثار به خوبی با پلاگین ، یکی دیگر از چیزهایی است که من نسخه رایگان نصب شده بر روی سرور سایت دیگری مشابه آن را بدون مشکل کار می کند : (

vBET
12-12-09, 16:28
لطفا عبارت دقیق تر می شود -- چه به این معنی کار نمی کند؟ آیا شما صفحه خالی؟ آیا شما صفحات خالی به جای از متن؟ آیا شما هر پیغام خطا و یا در ایمیل؟ چه اتفاقی می افتد؟

همچنین بعد از تغییر سرور ، لطفا اطمینان حاصل کنید که شما به همه الزامات در محیط جدید جا : http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post7

bhanuprasad1981
12-12-09, 18:09
سایت فقط نگه می دارد در حال دانلود : (این بدان با نسخه آزاد اتفاق می افتد نه تنها پرداخت نسخه ، من suphp بر روی سرور نصب شده که دلیل آن این است؟

bhanuprasad1981
12-12-09, 18:10
دوبار در پست متاسفم

vBET
13-12-09, 20:01
سایت فقط نگه می دارد در حال دانلود : (این بدان با نسخه آزاد اتفاق می افتد نه تنها پرداخت نسخه ، من suphp بر روی سرور نصب شده که دلیل آن این است؟

ما آگاه هستند در مورد هر گونه مسائل بین فعال تصدی و suphp نیست.

آیا می توانید سعی کنید به دیگر فایل های فعال تصدی و دوباره پرونده محصول واردات بیش از حد؟ شاید در آپاچی سرور جدید اشتباه گرفته ؛)

لطفا PM من URL به انجمن شما و جزئیات دسترسی به FTP و CP مدیریت. من به بررسی آنچه اتفاق افتاده وجود دارد.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1