PDA

مشاهده نسخه کامل : حل صفحه خالی هنگام تعدیل.

JMTA
29-06-11, 06:55
صفحه خالی هنگام تعدیل.

هنگامی که حذف مدیران ، حرکت می کند ، ادغام ، و غیره پست به یک صفحه خالی

هر راه حلی؟

vBET
29-06-11, 17:20
آیا در صفحه عادی و یا در صفحه ترجمه شده اتفاق می افتد؟ لطفا توجه داشته باشید که فعال تصدی در مورد مراقبت از ترجمه برای مدیران و ناظران نیست -- بنابراین ما هرگز این زمینه آزمایش -- وظایف باید در صفحات عادی نه بر ترجمه انجام می شود.

اگر آن را در صفحه عادی اتفاق می افتد لطفا توضیح این موضوع دقیقا همان تولید مثل است. برو به سیاهههای مربوط به خطای خود را و خطا برای این پیدا کنید. به احتمال قوی چیزی گم شده است -- برخی از تابع / کلاس قابل رویت نیست.

JMTA
29-06-11, 20:11
آیا در صفحه عادی و یا در صفحه ترجمه شده اتفاق می افتد؟ لطفا توجه داشته باشید که فعال تصدی در مورد مراقبت از ترجمه برای مدیران و ناظران نیست -- بنابراین ما هرگز این زمینه آزمایش -- وظایف باید در صفحات عادی نه بر ترجمه انجام می شود.

اگر آن را در صفحه عادی اتفاق می افتد لطفا توضیح این موضوع دقیقا همان تولید مثل است. برو به سیاهههای مربوط به خطای خود را و خطا برای این پیدا کنید. به احتمال قوی چیزی گم شده است -- برخی از تابع / کلاس قابل رویت نیست.

در صفحات عادی اتفاق می افتد. من نصب شده فعال تصدی های 3.x و هنگامی که حذف PE مدیر انجمن پست او بدست PE URL : forum.com / showthread PHP T = 43971 و صفحه خالی است؟ اگر شما بازگشت به انجمن پست حذف شده

vBET
30-06-11, 01:32
من فقط ساخته شده آزمون در این انجمن و آن را OK است. بنابراین ما قادر به آن را در فروم ما تکثیر (شاید به دلیل تفاوت های پیکربندی).

لطفا خطا سیاهههای مربوط شما -- شما وجود دارد را پیدا خواهد کرد اطلاعات غلط است. لطفا پیام خطا ارسال بنابراین ما قادر خواهد بود را در راه مبارزه با آن. همانطور که من قبل از نوشت : -- به احتمال قوی برخی از فایل است شامل نیست ، بنابراین عدم تابع یا کلاس مورد استفاده قرار گیرد وجود دارد. اما ما نیاز به پیام خطا برای پیدا کردن آنچه در جریان است.

PS.
من می بینم شما بر روی لینک فعال تصدی SEO تبدیل -- توصیه می کنیم به آن روشن است. سپس آن را مانند / PL / نگاه به جای؟ مانند زبان = PL
شما می توانید آن را در نوبه خود در مدیریت CP --> فعال تصدی --> بخش اصلی است. با این کار نیاز به تغییر htaccess تغییر نام دهید -- در شرح پارامتر شما تمام جزئیات را.)
اگر شما در حال حاضر صفحات نمایه شده در زبان سبک = ، سپس یکی اضافی قاعده در htaccess تغییر نام دهید تغییر مسیر آن را خوب با استفاده از تغییر مسیر 301 -- برای گوگل به این معنی است : "این صفحه در حال حاضر در جای دیگری است اما هنوز هم همان صفحه -- بروز رسانی ساخته شده در شاخص بدون از دست رفتن سمت من ". http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq.html # post1541 : در اینجا شما این قاعده اضافی

JMTA
01-07-11, 13:05
با تشکر از حل

: خطا خطا PHP کشنده بود فراخوان به vbet_vbseo_filter_replace_text تابع تعریف نشده () در مسیر / var / WWW / vhosts / forum.com / httpdocs / بایگانی / شامل / functions_vbseo_createurl.php در خط 47

من فقط تغییر یافتهاست. htacces ، 'نوع لینک' مجموعه را به VBSEO_URI و در فعال تصدی SEO تبدیل لینک ها در حال حاضر خوب کار می کند

vBET
01-07-11, 20:51
این فرض به کار حتی بدون پیوند SEO (هنوز لینک جستجوگرها بسیار بهتری برای انجمن خود را و آن را توصیه به استفاده از آن). برای پیغام خطا رفع آن به کار حتی بدون لینک جستجوگرها.

ویرایش
من فقط آن را چک -- این تابع تنها برای ادغام با باشد مورد استفاده قرار می گیرد ، پس از آن خوب است. هر دو فعال تصدی و بایگانی تیم مشاوره SEO پیوند. به همین دلیل است که فرض کنیم که هر کسی که برای ترجمه لینک مراقبت همچنین در مورد مراقبت از نوع SEO. بنابراین هیچ تغییری در فعال تصدی برای طولانی که به عنوان به عنوان هیچ کس بگوید که او باید آن را بدون پیوند SEO (چه حس ندارند ؛)).

یکبار دیگر با تشکر از تایید شما -- حل :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1