PDA

مشاهده نسخه کامل : حل پیغام خطا پس از ارتقاء سرور

simit patel
28-11-09, 21:10
میهمان گرامی ،

من فقط روی سایت خودم تهیه کنم به یک سرور اختصاصی جدید نقل مکان کرد. قبلا همه چیز بود کار خوب بر روی سرور تاریخ و زمان آخرین من است. پس از حرکت به سرور جدید ، من گرفتن پیغام خطا زیر :

کشنده خطا : فراخوان به تابع تعریف نشده iconv () / صفحه اصلی / USERNAME / public_html / را شامل / vbenterprisetranslator_functions.php بر روی خط 379

است که برای صفحات SHOWTHREAD است. برای صفحات انجمن ، و همچنین صفحه vbacmps و صفحات vbcommerce / تماس با آن می رود ، می رود خالی هنگامی که شما بر روی پرچم های مختلف کلیک کنید.

آیا می دانید که چگونه ما می توانیم این مشکل را حل کند؟ به نظر می رسد مانند تنظیمات سرور از چیزهای خوبی کار میکند و قبل از من به سرور جدید نقل مکان کرد.

با تشکر
simit

vBET
28-11-09, 21:22
به طور خاص مسئله پی اچ پی -- بله آن را تنظیمات سرور مشکل است. اینجا را ببینید برای چیزی است که برای این وزارت دفاع به کار مورد نیاز :
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post7

شما باید iconv نصب شده و این همان چیزی است که شما از دست رفته بر روی سرور جدید خود را. PHP iconv : شما به راحتی کتابچه راهنمای نصب ، جستجو در اینترنت برای پیدا کردن

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1