PDA

مشاهده نسخه کامل : توضيح ترجمه پست های انجمن در زبان پیش فرض در انجمن نوشته نشده است

furnivat
11-02-11, 10:36
من شروع به گرفتن مردم ارسال به زبان های سوئدی و دیگر در فروم من ، که بیشتر از اعضای آن تنها زبان انگلیسی صحبت کنید.

در اینجا آن چیزی است که به نظر من واقعا کار فعال تصدی را به خوبی مورد نیاز : اگر پست کسی در سوئد و سپس متن اصلی خود را به انجمن اضافه شده است ، اما در زیر آن را ترجمه خودکار به انگلیسی. به این ترتیب انگلیسی زبان می توانند پاسخ دهند!.

امید به شنیدن در صورتی که این ممکن است امکان پذیر است. با احترام ،

ویرایش : یا آن را در واقع در حال حاضر انجام این کار؟

kamilkurczak
11-02-11, 13:21
میهمان گرامی ،

اگر شما از یک انجمن به زبان انگلیسی (در فعال تصدی -> اصلی) این پست را باید از سوئدی به زبان انگلیسی ترجمه شده است.
لطفا توجه داشته باشید که کاربر که یک پست به زبان سوئدی را باید در دسته جمعی زبان مادری خود را به سوئدی مجموعه.
اگر این پست در فروم خود را در سوئد (بدون ترجمه) ذخیره می شود ، شما باید آن را ویرایش و درج محتوا بین

ثانیا ، شما می توانید این گزینه را بررسی کنید :
admincp -> فعال تصدی -> متفرقه> نمایش متن اصلی برای کاربر.

اگر هنوز هم خوب نیست -- چسباندن URL به عنوان مثال.
Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1