PDA

مشاهده نسخه کامل : گوگل از استفاده از پرسش

chandra
04-10-10, 00:44
میهمان گرامی ،

ما بسیار بسیار علاقه مند به دریافت دو مجوز برای سایت های.

من چند سوال بر اساس شرایط API گوگل استفاده از عنوان این محصول با استفاده از API گوگل برای ترجمه است.

در اینجا چند چیز من در صفحه شرایط یافت

گوگل AJAX شرایط API استفاده -- صفحه ، لطفا جستجو که من می توانید لینک ها را بچسبانید تا زمانی که من 15 پست.

1. ارائه هر گونه درخواست بیش از 5000 کاراکتر در طول ؛

سوال : آیا آن را پوشش داده..؟ همانطور که مقالات مثل موضوعات خواهد شد که بیش از 5000 پست در هر صفحه و یا

کپی ، فروشگاه ، بایگانی ، دوباره منتشر کردن یا ایجاد یک پایگاه اطلاعاتی نتایج گوگل ، در تمام و یا در بخشی از ، به طور مستقیم یا غیر مستقیم ، جز که شما ممکن است : (1) فروشگاه نمایش نتایج : از گوگل در یک کش به طور موقت برای یک دوره به بیش از پانزده (15) روز صرفا به منظور استفاده از نتایج گوگل برای کاربر خاص درخواست اقدام را انجام و / یا

سوال : ما بسیار کمی از ترافیک حدود 6 M نمایش صفحه در ماه.. -- چگونه محصول دسته وضعیت من. من می دانم که از ویژگی های کش شده است در این محصول است ، اما هر گونه استفاده از حداکثر در روز وجود دارد.

با نگاهی به جلو برای پاسخ

به سلامتی
چاندرا

vBET
05-10-10, 07:47
میهمان گرامی ،

با توجه به پرسش های شما :

1. بله آن را پوشش داده است. فعال تصدی تا به الگوریتم که مناسب داده ها را به گوگل می فرستد. در صورتی که اگر برخی از متن بسیار طولانی ، و سپس آن را بریده می شود و در قسمت ارسال. به این معنی که نه در هر مکان ، اما (من به یاد داشته باشید سفارش) به دنبال نقطه ، اگر ظاهر نمی شود سپس به دنبال کاما از هم ، اگر نه به نظر می رسد پس از آن برای فضای به دنبال و در پایان فقط در مورد نیاز -- فعال تصدی حتی سعی کنید آن را قطع هوشمندانه کنید محل شاخص.

2. فعال تصدی تا جارو کش اتوماتیک می باشد. شما حتی می توانید استراتژی تمیز کردن کش و زمان کش برای زندگی (به طور پیش فرض 15 روز) پیکربندی. کش پر شده است تنها زمانی که درخواست می رسند ، بنابراین ما پیش کش است که توسط TOS گوگل اجازه داده نشده ساخته شده است. ما 100 ٪ OK TOS گوگل :)

3. فعال تصدی انجام هر گونه استفاده از حداکثر در روز محدود نیست. لطفا توجه داشته باشید که در بسیار بزرگ با اضافه کردن 52 زبان های جدید در آغاز بیش از حد می تواند برای سرور خود (بر روی سرور بستگی دارد). هنوز هم فعال تصدی به راحتی توسط CP مدیر قابلیت تنظیم -- بنابراین شما می توانید به نوبه خود در آغاز تنها برخی از ترجمه و بعد که آنهایی که اضافه کردن یک به یک چند روز (به عنوان حافظه نهان خواهد تحقق). همچنین فعال تصدی مهمان کش از ویژگی های که به شما اجازه می دهد برای ذخیره نتایج تولید شده برای مهمانان به عنوان فایل های استاتیک -- این باعث می شود پاسخ های بعدی برای مهمانان بسیار سریع تر و بدون استفاده از نمایش داده شد DB. فعال تصدی حتی اجازه می دهد تا به شما برای تعریف صفحاتی را که اهمیت کمتری دارند و پیکربندی زمان های مختلفی را برای زندگی برای کسانی که در کش خوش آمدید. همه به راحتی با قابلیت تنظیم -- پیش فرض زمان کش خوش آمدید برای زندگی 1 ساعت برای صفحات مهم ، و 15 روز برای کمتر مربوطه (صفحات عضو مانند) می باشد.

اگر شما هر گونه سوال در آینده -- لطفا فقط بخواهید

به سلامتی
میشل

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1