Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Tulemused 1 kuni 5 kohta 5

Thread: erinevates keeltes ei edastatud korrektselt

  1. #1

    Default erinevates keeltes ei edastatud korrektselt

    Mul on sõber, kes räägib ühes keeles minu kodulehel ja ta ütleb: "Tema ei ole tõlgitud õige üldse."

    Kas see on Google saatja tarkvara viga või vbet?

  2. #2
    vBulletin Enterprise Tõlkija (vBET) Personal
    Liitunud
    Mai 2010
    Postitusi
    1,000

    Default

    See on Google'i tõlke. vBET töötab google mootor.
    proovige võrrelda google tõlge on tõlge saidile vBET.

  3. #3

    Default

    Ok ka mina pean seda suur asi, sest see, mida see toode on kõike! Nii vbet on kasutu tõelist tõlked. Kas see on õige väide?

  4. #4
    vBulletin Enterprise Tõlkija (vBET) Personal
    Liitunud
    Mai 2010
    Postitusi
    1,000

    Default

    vBET baasi google tõlkega. Nagu te teate, google üritab teha kõik võimalikult täpselt. See on masintõlget ning me ei saa garanteerida, et kõik saab ok.

    Kui te kasutate kõik keeled toetavad vBET sul on 50 korda rohkem, palju rohkem liiklust oma foum.

    Meie, ja kõigile meie klientidele edukat tööd tõlkimise ja meie lehekülge külastavad inimesed maailmas. Meie foorum on live demo - te võite seda proovida.
    Siin tutvustame meie klientidele saidid - võite proovida seda: http://www.vbenterprisetranslator.com/links.php.

    Muidugi võid aks meie kliente arvamust meie porduct.


  5. #5
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Quote Algselt postitas hotslot View Post
    Ok ka mina pean seda suur asi, sest see, mida see toode on kõike! Nii vbet on kasutu tõelist tõlked. Kas see on õige väide?
    Sugugi mitte. Anname siin toetada inimesi, kes on kirjalikult meile paljudes keeltes ja me mõistsime teineteist suurepäraselt. Minge ümber meie foorum ja sa leiad palju arutelusid tehtud erinevates keeltes. Arutelusid, mille abil lõpetada lahendatud küsimused. Nii et meie foorum vBET tegi oma tööd suurepäraselt.

    Pange tähele, et Google tõlke kvaliteet võib erineda eri keelte vahel ja isegi erinevate valdkondade samas keeles. Ikka - Google tõlked muutunud paremaks iga päev Muidugi - igaühel on õigus oma arvamusele ja et nii paljud inimesed maa peal - seal on alati erinevaid arvamusi

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •