Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Tulemused 1 kuni 6 kohta 6

Thread: Seaded nii makstud tõlked ei eemaldata

  1. #1
    Senior liige
    Liitunud
    Detsember 2009
    Postitusi
    276

    Default Seaded nii makstud tõlked ei eemaldata

    Ma ei ole 100% kindel, et mu kallis makstud Google tõlked ei eemaldata andmebaasi vahemälu. Ma muidugi ei taha fraasid, mis on tõlgitud ka kunagi tuleb eemaldada sel hetkel kuna nad on üsna kulukas.

    Siiski tundub, et tõlked on kunagi "valmis" vaatamata ainult lubatud 6 keeles. Iga päev Google tõlgib 500 000 tähemärki (kvoot, kes seavad) selle kohta ei saa kulutada rohkem kui 10 $ (USD) päevas.

    On olemas seade, mis ma olen kadunud kuhugi, mis põhjustab tõlked tõlkida mitu korda? Parendused, teha süsteemi, et vähendada tõlked, mis on vajalikud korralikult tõlkida? Näiteks, kui lause on tõlkimisel üks postitus ja see sama lause on olemas veel üks postitus, et sama lause on saadetakse Google'ile kaks korda?

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    See ei ole teie konfiguratsioon ei vahemälu tühjendatakse või mitte. Sa lihtsalt blokeerida kliiringu vahemälu funktsioon seadmisega Admin CP -> vBET Cache -> Andmebaasi Cache Time To Live (TTL) 0. Või samas kohas Vahemälu tühjendamine strateegia kuni Puudega. Samuti veenduge, et teie andmebaas asub)Kasuta andmebaasi vahemälu). Pange tähele, et vaikimisi on andmebaasi vahemälu ja arveldus on välja lülitatud.

    Kui vahemälu oleks puhastada, siis oleks võimalik ka näha palke, see on umbes Admin CP - > ajastatud ülesanded - > ajastatud ülesande Logi.

    Pange tähele, et kogu sisu, mis on tõlgitud veel täita kuni vahemälu. Saate veeta päev vähem, see ei ole probleem, vaid vahemälu täita kuni aeglasem.

    Samuti pakun seadistada Apertium tõlked - mis on tasuta. Mitte kõik keelepaaride toetatakse, kuid neile, kes on Apertium valitakse enne Google'i teha tõlge. Apertium server ei ole alati kättesaadav, kuid vBET saab hakkama - me lihtsalt alati proovida esimesena odavam variant ja kui see ei ole võimalik siis minna järgmise juurde.

    Ja sellepärast, Pakun ka, et konfigureerida Microsoft tõlge - seal on ka tasuta tõlkeid 2 miljoneid märkide kuu limiit. See ei ole palju, kuid ta teeb seda ka teha oma kulud, mis on aeglasem - muud wise, mida on makstud Google need märgid 2 miljonit Ja siin ka Microsoft valitakse esimese võimaluse. Nii Apertium, siis Microsoft, siis Google - see on vaikejärjestuse tõlked, kui kõiki pakkujaid on konfigureeritud. Seda järjestust saate muuta, kui soovite konfiguratsiooni faile, kuid see ei ole soovitatav.

    Kui teil on veel küsimusi, Palun küsige.
    Viimati muutis vBET; 15-09-12 juures 09:56.

  3. #3
    Senior liige
    Liitunud
    Detsember 2009
    Postitusi
    276

    Default

    Aitäh - ma lihtsalt alla laadida uusima versiooni ja sain uue Microsoft asjad töötavad. Kahjuks saab kasutada 2 miljonit tähemärki (Redigeeri) umbes 30 min. Yikes!
    Viimati muutis tavenger5; 03-10-12 juures 22:04.

  4. #4
    Senior liige
    Liitunud
    Detsember 2009
    Postitusi
    276

    Default

    Samuti, ma olen olnud tõlkimine umbes 500 k märke päev läbi Google peaaegu aasta nüüd. See on kahjuks palju raha maksma.

  5. #5

    Default

    Quote Algselt postitas tavenger5 View Post
    Samuti, ma olen olnud tõlkimine umbes 500 k märke päev läbi Google peaaegu aasta nüüd. See on kahjuks palju raha maksma.
    Vau, kas sa tõsiselt?
    365 päeva x $10 (500 k märkide perday) = $3,650

    siis peaks olema väga suur Foorum, mis teenis tõlkida rohkem kui $3,650 aastas, ja väga palju post
    või keskmise foorum ja vbet vahemälu ei seadistus õige, vaadake minu lõng liiga http://www.vbenterprisetranslator.co...Ted-Again.html , alati teha varukoopia ja teha omal vastutusel, terviseks

  6. #6
    Banned
    Liitunud
    Aug 2012
    Postitusi
    481

    Default

    Quote Algselt postitas tavenger5 View Post
    Samuti, ma olen olnud tõlkimine umbes 500 k märke päev läbi Google peaaegu aasta nüüd. See on kahjuks palju raha maksma.
    Kulud sõltuvad Google ja Microsoft, kuid võib vähendada teksti saata tõlkimiseks.
    Vähendada oma kulutused tõlked Palun vaadake siin.
    Uusim versioon vBET on uus variant, mis vähendab kulusid tõlge: Ei tõlgi arv. Leiad see võimalus -> AdminCP vBET tõlge Valikud ->.
    Samuti veenduge, et teil on hea puhastada seatud vahemälu.
    Viimati muutis Marcin Kalak; 04-10-12 juures 23:58.

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •