Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Tulemused 1 kuni 1 kohta 1

Thread: Küsimus facebook

  1. #1
    Liige
    Liitunud
    Detsember 2009
    Postitusi
    51

    Default Küsimus facebook

    Tere kõigile;
    Üks sõber küsis minult facebook konto loomiseks, kuna ta ei ole võimeline seda (ta ei ole selle PC... a boss).
    OK, ei ole probleem ma arvan, et: mõned Uus post kontod, eri- ja perekonnanimed ning kõik on ok.
    Pärast esimese konto facebook Küsi koos sms kinnitamiseks, võib-olla on minu IP-aadress?
    Muuta e-posti, muutus Uurimisperioodi, Kustuta küpsised, kuid see on sama, seda alati Küsi telefoninumbrit ja Sms kinnitus.
    Saate luua uue brauseri muutumisel, kuid teine probleem uuesti kuvamiseks.
    Kuid miski pc lähtestada: Ma arvan, et kui ma muuta arvuti võib-olla ma oleks sama probleem.
    Sel hetkel on minu isiklik küsimus: kuidas facebook mõistaks see alati mulle, et luua uus konto ning ei ole teisele isikule, mis loob oma esimese konto?
    Kas sa tead mis parameetri facebook kasutamisel paluda või ei ole seda telefoninumbrit?
    Teise kahtlus: kui te olete internet punktis, kuidas te ühendada? kõigile tuleb lisada oma mobiiltelefoni number?
    Tänan teid teie abi.
    Viimati muutis vBET; 19-10-11 juures 10:05. Põhjus: reklaami eemaldada

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •