Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Rezultatai 1 į 11

Tema: Klausimas facebook

  1. #1
    Narys
    Prisiregistravo
    Dec 2009
    Pranešimai
    51

    Default Klausimas facebook

    Labas visiems;
    Vienas draugas paklausė mane sukurti kai kurie "Facebook" sąskaitos dėl to, kad jis galėtų tai padaryti (jis nėra šeimininkas su, PC…).
    Gerai, jokių problemų, manau: kai kurie nauji pašto sąskaitų, skirtingų vardai, pavardės ir viskas ok.
    Po pirmosios sąskaitos "Facebook" prašyti man su sms patvirtinimo, gal yra mano IP adresą?
    Keisti el. pašto, keisti TL, Naikinti slapukus, bet taip pat, ji visada klausti manęs, telefono numerį ir Sms patvirtinimas.
    Jei keisti naršyklę, galite sukurti naują, bet antroji problema rodomi vėl.
    Iš naujo nustatyti pc bet nieko: Manau, kad jei keisti pc gal aš turiu tą pačią problemą.
    Šiuo metu jis yra asmens klausimas man: kaip galima "Facebook" suprasti, kad ji visada man, kad sukurti naują sąskaitą ir ne kitas asmuo, kuris yra sukurti savo pirmąją sąskaitą?
    Ar žinote, kurių parametro facebook naudoti prašyti arba ne šio telefono numerį?
    Kitos abejonės: Jei esate interneto punktas, kaip jums prisijungti? Kiekvienas žmogus turi įterpti savo mobiliojo telefono numerį?
    Dėkojame už jūsų pagalbą.
    Paskutinį kartą redagavo vBET; 19-10-11 prie 10:05. Priežastis: pašalinti skelbimas

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •