Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Tulemused 1 kuni 5 kohta 5

Thread: photopost ja välised vb jaoks vbet

  1. #1

    Default photopost ja välised vb jaoks vbet

    välise vb asi vbet töötab ok ..

    aga seal on probleem photopost. if u kasutate photopost sama db koos vb ja vbet ja erinevate db, pluginad, mis näitavad fotosid vba_cmps anda vead tõlkelehekülge ainult

    See on failist pp näiteks.

    / / $ Link = mysql_connect ("localhost", "$ dbuserid", "$ dbuserpassword") or die ("Ma ei saa ühendust andmebaasiga. ');
    / / Mysql_select_db ("pp_database") or die ("Ei suutnud valida photopost andmebaas");

    viga on nagu vbet_pp_photos doesnt olemas. kuigi see doesnt näidata tavalise lang

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Palun anna täpne URL lehe viga - meil on vaja vaadata HTML väljund. Kas see juhtub ainult siis, kui vBET on väliseid DB või see ei ole oluline? Samuti palun anna täpne veateate.

  3. #3

    Default

    kui u muuta vbet cache väliste db, skripte tõmmata andmeid photopost andmebaasi (mis on vaikimisi vb db) oletada, et PP on vbet db. AINULT vb väline db, võibolla vbet on midagi pistmist ja ma võib olla vaja muuta rida eespool skripte peegeldavad alati vb db.

    Hoiatus: mysql_fetch_row (): esitatud argument ei ole kehtiv MySQL tulemus ressurss / home / ... / public_html / albums / inc_features_cmps.php on line 67
    Tabel 'xxx_vbet.pp_photos "ei eksisteeri!


    PHP Code:
    // If you have placed PhotoPost into a seperate database, you will need to
    // uncomment these lines to connect to the PhotoPost database. It is suggested
    // that you install PP into the same database as vB for better performance.
    //
    // If you use the same userid/password to access both databases, you don't need to
    // uncomment the mysql_connect - this is only if you require different ids to access
    // the PhotoPost database.
    //
    //$link = mysql_connect ("localhost", "$dbuserid", "$dbuserpassword") or die('I cannot connect to the database.');
    //mysql_select_db ("pp_database")or die("Could not select photopost database");

    // Number of photos to display
    $num_display 5

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Kui see juhtub ainult siis, kui vBET väline DB on sisse lülitatud, siis tõenäoliselt on meil mõned konflikti siin. Palun PM mulle oma Admin CP ja FTP juurdepääs andmed ja täpne URL, kus ma näen probleemi. Ma seda kontrollida ja lahendada see koht (ei ole meil photopost meie testimise keskkonnas). Pange tähele, et ma kontrollida seda homme, sest just nüüd on hilja meie maale - loodan, et see on OK teile.
    Viimati muutis vBET; 16-09-11 juures 22:33.

  5. #5
    Pensionär;)
    Liitunud
    August 2011
    Postitusi
    441

    Default

    Mingit vastust, seda lahendada, kui sul on mõni küsimus teemast küsige, ma uuesti avama mis tahes muid küsimusi, palun avatud uus teema

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •