Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Leht 2 kohta 2 FirstEsimene 12
Tulemused 11 kuni 16 kohta 16

Thread: 404 in ver 3.4.1

  1. #11
    Pensionär;)
    Liitunud
    August 2011
    Postitusi
    441

    Default

    Isiklik teade saata

  2. #12
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Ma just lugesin kogu asi ja annab sulle tuge paar minutit.

  3. #13

    Default

    tema lahendatud

  4. #14
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Vabandust, aga ma ei suuda otsustada, milline on küsimus. Siin on mitmeid asju alustada ja see teema on jama juba ... Palun avage uus teema iga eksisteerivad endiselt küsimus ja kopeerida sõnumeid siin (just kopeerida, kleepida). Vabandame hädas - Radek ei teadnud meie juhtimise poliitika - üks küsimus ühe niidi nii see on meie süü, aga ikkagi peame puhastan muidu saad halvim. Nüüd on mul mulje nagu iga postitus on midagi muud (404, vbadvanced, kreeka tähed URL, vbseo bug) ja ma ei saa kindlaks seisundi küsimus. Tõesti - ma ei tea, millist abi sa vajad nüüd ...

    See teema pealkirjas on 404 viga ja nagu ma aru saan on lahendatud. Kui sul on veel 404 küsimus palun kirjutage siia, kui see on lahendatud - palun kinnitada. Teiste küsimuste - palun avatud teiste niidid (1 thread iga numbrit). Mul on uus riist nüüd (mul oli laptop crash nii Radek oli üksi forum viimastel päevadel), et ma saaks aidata teil kiiresti seekord. Just siis seda, mida palusin - avatud uus teema iga küsimuse puhul, nii et me saame seda juhtida ja tagasi minna, kui vaja (nagu praegu), et kogu probleemi ajaloost.

  5. #15

    Default

    Ma ütlesin selle lahendada. muud toetust andsin talle juurdepääsu katsealusele foorum ja lahendanud. r.dziadusz peaks olema märgitud see lahendatud.

  6. #16
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Suur - tänu kinnitust Ma märgistus see nüüd. Muudes / tulevikku suunatud küsimused - palun avatud uus teema igaühe jaoks

Leht 2 kohta 2 FirstEsimene 12

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •