Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Leht 1 kohta 2 12 ViimaneLast
Tulemused 1 kuni 10 kohta 20

Thread: Disabaling keelt. Htaccess

  1. #1
    Senior liige
    Liitunud
    September 2010
    Postitusi
    256

    Default Disabaling keelt. Htaccess

    Tere, minu. Htaccess seest foorum kausta ja väljaspool Olen vbet rewrite reeglite algust, mis näeb välja selline
    RewriteRule ^ /? (Af | SQ | ar | BE | BG | ca | zh-CN | HR | cs | da | nl | en | et | tl | fi | fr **********.. .
    Minu foorum keelt inglsh Nii et ma peaksin kõrvaldades "en" nii, et see näeb välja selline?
    RewriteRule ^ /? (Af | SQ | ar | BE | BG | ca | zh-CN | HR | cs | da | nl | et | tl | fi | fr **********.
    Kui ma eemaldan "en" ja ma saan oma foorumis lehele või esilehele väljaspool foorum teises keeles öelda / pt / on / en / lipp tööd, et saada mind tagasi vaatad foorumi vaikimisi keel?

    Regards,
    Simon

  2. #2
    vBulletin Enterprise Tõlkija (vBET) Personal
    Liitunud
    Mai 2010
    Postitusi
    1,000

    Default

    tere,

    Sinu peamine keelekood peaks jääma. Htaccess muidugi inglise lipp töötab ilma seda koodi. Htaccess.

    Miks te soovite kustutada selle koodi. Htaccess?

  3. #3
    Senior liige
    Liitunud
    September 2010
    Postitusi
    256

    Default

    Ma ei pruugi soovite kustutada, Olin kontrollimiseks summa päringuid, mis mul on, kui minu foorum koormusi (23!) Ja märkasin, et see oli kasutades keele tabeleid i. ....en / lühike ********** en / keskmise .. jne, kui tegelikult see ei tohiks caching tahes keeles lauad mind minu foorum on inglise keel, minu brauser on seatud inglise ja minu foorum postitad keel on inglise, nii ma arvasin, et äkki mul on midagi valesti.

    Ma üritan vähendada oma server koormus ja päringuid.

    Regards,
    Simon

  4. #4
    vBulletin Enterprise Tõlkija (vBET) Personal
    Liitunud
    Mai 2010
    Postitusi
    1,000

    Default

    võite kaotada cache süsteem mõnes keeles (näiteks inglise keel), kasutades seda võimalust:
    admincp-> vBET Cache-> Database Cache-> Külalised Cache details

  5. #5
    Senior liige
    Liitunud
    September 2010
    Postitusi
    256

    Default

    Ok, tänud , I on rakendanud seda liiga http://www.vbenterprisetranslator.co...-new-post.html kui posted by Michal

  6. #6
    Senior liige
    Liitunud
    September 2010
    Postitusi
    256

    Default

    Kamil, ma keelasin en andmebaasis cache ja külalistemaju cache siis jooksis vahemälu puhastaja (mida ma kunagi ei tee) ja sain kõik need vead?
    Puhastamine Database Cache
    Cleared tabelid: en
    KOOSTATUD. Puhastada: 3 tabelite 1 sekundit (3 cache tabeleid iga keel)

    Puhastamine Külaline vahemälu failid

    Hoiatus: linkida ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-82-p-3_html0.html) [function.unlink]: Sellist faili või kataloogi [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

    Hoiatus: linkida ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-82-p-6_html0.html) [function.unlink]: Sellist faili või kataloogi [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

    Hoiatus: linkida ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-13_html0.html) [function.unlink]: Sellist faili või kataloogi [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

    Hoiatus: linkida ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-14_html0.html) [function.unlink]: Sellist faili või kataloogi [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

    Hoiatus: linkida ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-15_html0.html) [function.unlink]: Sellist faili või kataloogi [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

    Hoiatus: linkida ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-16_html0.html) [function.unlink]: Sellist faili või kataloogi [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

    Hoiatus: linkida ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-17_html0.html) [function.unlink]: Sellist faili või kataloogi [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

    Hoiatus: linkida ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-18_html0.html) [function.unlink]: Sellist faili või kataloogi [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

    Hoiatus: linkida ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-22_html0.html) [function.unlink]: Sellist faili või kataloogi [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

    Hoiatus: linkida ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-23_html0.html) [function.unlink]: Sellist faili või kataloogi [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

    Hoiatus: linkida ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-24_html0.html) [function.unlink]: Sellist faili või kataloogi [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

    Hoiatus: linkida ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-27_html0.html) [function.unlink]: Sellist faili või kataloogi [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

    Hoiatus: linkida ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-29_html0.html) [function.unlink]: Sellist faili või kataloogi [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

    Hoiatus: linkida ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-31_html0.html) [function.unlink]: Sellist faili või kataloogi [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

    ********************... Includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

    Hoiatus: linkida ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_showgroups_php9.html) [function.unlink]: Sellist faili või kataloogi [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39
    Cleared failid: en
    KOOSTATUD. Eemaldatud: 199 faili 2 sekundi

    Puhastatud 1 keel (ed)
    Puhastamiseks valmis
    Need ei ole kõik vead, ma ei suutnud pärast neid siin tähemärkide limiit ei võimalda seda ja ma ei saanud isegi üles lihtsa teksti faili, sest sinu manust süsteem ei tööta.

  7. #7
    vBulletin Enterprise Tõlkija (vBET) Personal
    Liitunud
    Mai 2010
    Postitusi
    1,000

    Default

    ok,

    palun kontrolli oma chmod failides sees vbet_guestcache kausta
    kontrollige palun chmod of vbet_guestcache / en / kaust (peaks olema 777)

    Teiseks, kontrollige palun (ja kleebi siia) vbet_guestcache lokaliseerimine oma server. Palun kontrollige, et sees vbet_guestcache / en / failid on siiski olemas või mitte (ja vaadata chmod faile sees - tuleks 777)

  8. #8
    Senior liige
    Liitunud
    September 2010
    Postitusi
    256

    Default

    Kõik failid sees vbet_guestcache oli chmod 755, kuid nüüd on 777, fail asub siin / public_html / forumz / vbet_guestcache ja / public_html / forumz / vbet_guestcache / en on tühi, kuid see oleks nagu ma läbi cache puhas nagu eespool öeldud.

    Kas need nüüd on õige?

    EDIT: Kontrollimisel teise vbet_guestcache pilti (olla) Ma leian, et kõik sees, et kaust on chmod 644

  9. #9
    vBulletin Enterprise Tõlkija (vBET) Personal
    Liitunud
    Mai 2010
    Postitusi
    1,000

    Default

    Sa pead tehtud chmod on 777 kõigi cache kaustu ja alamkaustu sees (kasuta "CHMOD 777-R vbet_guestcache").

    ja testi uuesti.

    Teiseks - meil on: Sellist faili või kataloogi, Nii et ma kontrollida oma kataloogiasukoha

  10. #10
    Senior liige
    Liitunud
    September 2010
    Postitusi
    256

    Default

    Kõik vbet_guestcache ja alam kaustade on nüüd 777 ma pm teile juurdepääsu üksikasjad, et saaksite kontrollida

Leht 1 kohta 2 12 ViimaneLast

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •