Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Tulemused 1 kuni 3 kohta 3

Thread: Väldi kirjavigu

  1. #1
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default Väldi kirjavigu

    Üks oluline asi on vältida kirjavigu. Inimene võib teada, mis on kirjutatud tema emakeeles. Aga tõlge boot (isegi Google ) Ei ole nii tark, et teha oletusi, et ta teab, mida tuleb kirjutada, aga ei ole. Nii toimetajad milles rõhutatakse valed sõnad on väga kasulik hoida sisu kättesaadavaks tõlkida kõrge kvaliteediga

  2. #2
    Junior Member
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    21

    Default

    Hm .. Kuidas teha kasutajat tüüpi õigesti? Tean, et mõned mu kasutajat kasutada sõnu nagu "ur" ja "vähemalt minu teada" jne .. Ma arvan, et oleks raske ellu midagi, mis parandab selle.

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Ei ole raske. Brauserid juba õige kirjapilt. Kui ma olen kirjalikult seda teadet näen punased rõhutada iga sõna, mis on valesti kirjutatud. Ja ma isegi vihjed paranduste just nagu Word

    Konkreetsete "murrete" või subkultuuriga sõnad - nagu igas subkultuuriga inimesed õpivad uusi sõnu, kui nad saavad osa sellest subkultuuriga (olenemata sellest, et see on oma emakeeles või mitte). Nii välismaiste kasutajate tunnistavad sellised sõnad väga kiire - võib-olla küsida, mida see tähendab, et on kerjamine, aga nad mõistavad seda

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •