Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Rezultatai 1 į 33

Tema: Išvengti spausdinimo klaidų

  1. #1
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default Išvengti spausdinimo klaidų

    Vienas svarbus dalykas yra tai, Kad išvengtumėte spausdinimo klaidų. Žmonių gali sužinoti, kas parašyta jo kalba. Tačiau vertimo batų (net iš "Google" ) Yra ne toks protingas, kad padaryti prielaidos, kad jis žino, kas turėtų būti parašyta, bet nėra. Taigi redaktoriai, kurie pabrėžia neteisingus žodžius yra labai naudinga išlaikyti turinį išversti į aukštos kokybės

  2. #2
    Junior Member
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    21

    Default

    Hm .. kaip padaryti, kad vartotojai tipo teisingai? Žinau, kai kurie mano vartotojai naudoja tokius žodžius kaip "gimęs" ir "afaik" ir kt. .. Aš manau, kad jis būtų sunku įgyvendinti kažką, kad taiso, kad.

  3. #3
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Nėra sunku. Naršyklės jau teisingą rašybą. Kai aš rašau šį pranešimą, aš matau raudona pabrėžti kiekvieno žodžio, kuris yra su klaidomis. Ir aš net užuominų klaidų taisymo, kaip "Word"

    Apie "tarmės", arba sub-kultūra tariant - kaip ir kiekvieno sub-kultūra, žmonės išmoksta naujų žodžių, kai jie tampa šio sub-kultūra (nesvarbu, kad tai jų gimtoji kalba, ar ne). Taigi užsienio vartotojams bus pripažinti tokius žodžius, labai greitai - gal klausia, ką tai reiškia, kad elgetavimo, bet jie bus suprasti

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •