Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Leht 1 kohta 2 12 ViimaneLast
Tulemused 1 kuni 10 kohta 11

Thread: cachecleaner

  1. #1
    Junior Member
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    11

    Angry cachecleaner

    vb 3,8 kasutades uusimaid vbet jaoks vb3

    Ma lugesin küll postitust siin ja midagi ei fikseeritud seda, palun abi. Mida ma saan teha seda parandada?

    Hoiatus: require_once ([path] / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [function.require-once]: failed to open stream: Sellist faili või kataloogi [path] / xxadmin / misc.php (1932): eval () ' d code on line 61

    Fatal error: require_once () [function.require]: Failed opening nõutav "/ home / z / public_html / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php" (include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php ') in / home / z / public_html / xxadmin / misc.php (1932): eval ()' d code on line 61

    Fatal error: Call to undefined funktsioon can_administer () in / home / xxxxxxx / public_html / zadmin / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php eelarverea 18
    Viimati muutis chick; 13-01-11 juures 20:39. Põhjus: lisatud info

  2. #2
    vBulletin Enterprise Tõlkija (vBET) Personal
    Liitunud
    Mai 2010
    Postitusi
    1,000

    Default

    tere,
    Kirjeldage siin, mida ma peaks tegema reprodutseerida see minu test foorumis .. sest ma ei saa paljuneda see nüüd.

    Tänan

  3. #3
    Junior Member
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    11

    Default

    All vBet VAHENDID aastal adminCP kui ma vajutan Cache Cleaner see annab seda sõnumit.

    Hoiatus: require_once ([path] / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [function.require-once]: failed to open stream: Sellist faili või kataloogi [path] / xxadmin / misc.php (1932): eval () ' d code on line 61

    Fatal error: require_once () [function.require]: Failed opening nõutav "/ home / xxxxxxx / public_html / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php" (include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php ') in / home / xxxxxxx / public_html / xxadmin / misc.php (1932): eval ()' d code on line 61

    Ma ei tea, kuidas saab paljundada see?

    Minu admin kataloogis on ümber KORRALIKULT ja tundub, vbet ei saa aru, admincp on xxadmin NOT admincp

  4. #4
    vBulletin Enterprise Tõlkija (vBET) Personal
    Liitunud
    Mai 2010
    Postitusi
    1,000

    Default

    Ok Ma saan aru, see nüüd. Ma katsun seda ja tagasi tulla lahendus sulle, palun andke mulle aega.
    Tänan

  5. #5
    vBulletin Enterprise Tõlkija (vBET) Personal
    Liitunud
    Mai 2010
    Postitusi
    1,000

    Default

    ok nii et kui sa ümber nimi admincp kausta tuleb panna seda faili:
    vbenterprisetranslator_cachecleaner.php ja vbenterprisetranslator_ignoredwords.php
    oma uue admincp kausta, sest seal on kõik meie (vBET) faile.
    nii:
    1. avatud upload / admincp kausta kõnniteed vBET pack
    2. Kopeeri see kaks faili oma uude admincp kausta.


  6. #6
    Junior Member
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    11

    Default

    See on juba kus need failid asuvad (minu ümber XXADMIN kausta ********** muidu teiste vbet admin funktsioonid ei tööta ******!

    Kõik toimib ... isegi kõik cron funktsioonid töötavad ... Samuti vbenterprisetranslator_ignorgedwords.php toimib trahvi ....

    ... see on ainult vbenterprisetranslator_cachecleaner.php alates xxadmin / mis ei tööta.

  7. #7
    vBulletin Enterprise Tõlkija (vBET) Personal
    Liitunud
    Mai 2010
    Postitusi
    1,000

    Default

    nii et ma peaks muutuma URL admincp sisse vBET faili. Ma seda kontrollida ja kirjutage siia kiire rebane teile.

  8. #8
    vBulletin Enterprise Tõlkija (vBET) Personal
    Liitunud
    Mai 2010
    Postitusi
    1,000

    Default

    Ma olen endiselt selle kallal. Tahaksin seda testida. Täname kannatlikkuse eest.

  9. #9
    vBulletin Enterprise Tõlkija (vBET) Personal
    Liitunud
    Mai 2010
    Postitusi
    1,000

    Default

    tere,
    Olen lahendus sinu jaoks.

    1. minna admincp-> Plugins & Tooted-> Manage tooted->
    2. selles vBET toote leida admin_maintenance plugin
    3. selle plugin leida:
    PHP Code:
    require_once(DIR'/admincp/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php'); 
    4. ja asenda:
    PHP Code:
    require_once(DIR'/'.$vbulletin->config['Misc']['admincpdir'].'/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php'); 
    5. salvestada plugin
    6. seda testida.

    Lahendatud, lisatakse järgmise VIIMINE.
    Tänu selle info

  10. #10
    Junior Member
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    11

    Smile

    Tänu nii palju jah, mis töötas suur küsimust fikseeritud

Leht 1 kohta 2 12 ViimaneLast

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •