Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Leht 1 kohta 2 12 ViimaneLast
Tulemused 1 kuni 10 kohta 17

Thread: Facebook Like Button

  1. #1
    Senior liige
    Liitunud
    Veebruar 2010
    Postitusi
    210

    Default Facebook Like Button

    Olen lisanud Facebook nagu nupule sivustoni.

    See töötab just fine välja arvatud juhul, i like tõlgitud lehel.

    Url, mis näitab minu Facebook profiili on alati URL inglise lehekülge (forum default keeles)

    Kuidas ma saan teha nupp tööle tõlkelehekülge.

    Siin on mod üksikasju, Facebook "nagu" nupp vBulletin - vBulletin SEO Foorumid

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Mida ma näen, on iframe ei nupule. Kirjeldage täpselt, kuidas see toimib, kuidas ta on esitatud oma foorum (anna URL kus me näeme seda oma foorum ja öelda, milline neist on seda).

  3. #3
    Senior liige
    Liitunud
    Veebruar 2010
    Postitusi
    210

    Default

    lol, iframe koormusi nagu nupule, kus sa oled olnud aastal 2010, siis ei tea, mida facebook nagu nupp on?

    Igatahes, mida ükski lisada see teile test kohas või vbet, see võtab 2 sekundit ja paljud kasutajad kasutavad seda.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Pange tähele, et minu aeg kulutada 2010 aastas on minu isiklik asi. Kui te ootate toetust pakun, et vastata küsimustele asemel kirjalikult lauseid, mis annab midagi välja ja saab käsitleda solvav. Me ei ole huvitatud sellest, mida teie arvates tuleks teada iga inimest maailmas (seda kasutage palun Liikmed Area - teil on seal Off Topic sub foorum), kuid aitab teid. Ja et me peame oma vastused.

    Pange tähele, et me ei installi iga mod mida kasutavad kõik meie kliendid. Palun vastus küsimusele nii me suutma analüüsida probleemi ja aitab teil

  5. #5
    Senior liige
    Liitunud
    Veebruar 2010
    Postitusi
    210

    Default

    Kirjeldage täpselt, kuidas see toimib
    Code i seotud lisab facebook nagu nupule vBulletin foorum lehti, kui klõpsate seda näitab see sulle meeldib vb lehele ja see näitab ka oma Facebook profiili.

    See töötab just fine välja arvatud juhul, i like tõlgitud lehel.

    Url, mis näitab minu Facebook profiili on alati URL inglise lehekülge (forum default keeles)

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Quote Algselt postitas vBET View Post
    anna URL kus me näeme seda oma foorum ja öelda, milline neist on see
    Ma lubage mul seda näha ja paremini mõista. Ka linke, milliseid muudatusi, mida mitte käigus tõlkimine jne Nüüd ma ei suuda otsustada, milline täpselt juhtub. Palun andke küsis andmeid

  7. #7
    Senior liige
    Liitunud
    Veebruar 2010
    Postitusi
    210

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Palun PM mulle juurdepääsu üksikasjad mis tahes test konto, mis võimaldab mul näha (me ei loo võlts kontosid oma klientidele foorum). Ma olen foorumis kohe nii ma saaks vaadata seda kiiresti

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    OK, et ma olen seal. Aga sa ikka ei kirjutanud mida ma peaksin otsima ...

    Veelkord, palun rääkige sellest ", millest üks on see" - mis nupp me räägime? Mida ma peaksin otsima mingit oma foorum? Anna mulle teksti või kirjeldavad pilti ... Ma näen nüüd nuppu annetama ja otsida ...

  10. #10
    Senior liige
    Liitunud
    Veebruar 2010
    Postitusi
    210

    Default

    Facebook nagu nupp keset ekraani.


Leht 1 kohta 2 12 ViimaneLast

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •