PDA

View Full Version: Lahendatud Keelekoode näitab!



Taurus
18-08-10, 16:28
Palun vaadake manust. Mees, sest kavatse 3.3.6, see on jama!

http://i35.tinypic.com/244e7gn.png

kamilkurczak
18-08-10, 19:33
ok, et tuleks kehtestada ülemaailmselt parsing - oma foorum on see ei tööta.
Ma ei kanna seda probleemi minu test foorumis (näete seda selle peamine foorum), nii palun PM mulle admincp ja FTP andmed ja mina seda parandada (ja oma esimese küsimusega eelmine postitus liiga (kui saate 't reprodutseerida meie peamine foorum)).
Tänan

kamilkurczak
19-08-10, 09:10
Olin oma fourum:

Kas oskate selgitada seda parem? Kas sa kleebi url saidile seda küsimust, kas sa kirjeldada, kuidas paljunevad selles küsimuses?
Ma peaks olema sisseloginud või mitte?

Kui see küsimus on onmain site - kirjeldage osa sellest saidile küsimus. tänan

kamilkurczak
19-08-10, 09:18
ok, ma leidsin ta.
Kas see on ainult peahoonest "viimane postitus" osa?

kamilkurczak
19-08-10, 10:34
Ma olin oma foorum, tegin testi-thread poola, ma reload saidi avalehele ja ma ei saa näha langtitle = pl.
Niisiis, kuidas ma saan teha selles küsimuses?
edit: ma muutsin profil keeles inglise poola - nüüd on mul see!

Taurus
19-08-10, 12:12
Iga lahendus selles küsimuses?

kamilkurczak
19-08-10, 18:10
Ma tegelen sellega. palun olge kannatlik, kuna Michał on offline ja mul on palju tööd. Täname kannatlikkuse.

Taurus
20-08-10, 06:39
Ma olen tõesti üritab olla kannatlik, aga minu foorum otsib kohutav, ja ma hakkan lahti liikmed, sest nende valged lehed mainin, teises teemas ka siin.

Taurus
20-08-10, 19:08
Ma vastasin teie PM, ja ei midagi.

Ma olen nüüd tõesti saada pettunud, sest keel pealkirjad on ikka näitab minu koduleht ja ühtegi muud vead on parandatud. Kas te palun lõpeta see nüüd, mitte lihtsalt minna ja ära minu foorum.

Saan lugematuid peaministri mu liikmed nüüd maruvihane umbes need valged lehed nad saan kui vastate ka.

kamilkurczak
20-08-10, 19:31
Vabandust selle eest.

Nagu näete, mõnikord see töötas hästi, aga kui keegi vastata - [langtitle] uuesti. vB ikka cache sellele saidile ja see on mul raske töö.
Me teeme kõik nädalavahetusel sel teemal ja see on fikseeritud.


Vabandust veel kord.

vBET
22-08-10, 21:58
Ma tegelen selle küsimusega kohe. Tundub, et mõned vBulletin viga. Oma foorum parser korrastab õigesti ainult esimese langtitle ja pärast seda veel parsings klõpsamine viib sama teksti, mida tuleks sõeluda - kutsumata sobiv funktsioon, mis peaks sõeluda teksti. Just nagu ta ei tunnista langtitle bbcode enam - ja seda kasutatakse väga sama parser objekti sõeluda kõrval tekste. Ma saadan teile logid üksikasjad PM. See võiks olla ka mõned konflikti. Ma olen endiselt otsin seal ja siis tuleb teavitada, kui ma leian midagi enamat.

vBET
22-08-10, 22:27
Mul on lahendus siin. Pange tähele, et see ei ole avaldatud järgmise vabastamist, sest tundub, et probleem ei ole vBET kuid, kuid mõned vBulletin bug, või integratsiooni küsimus. See küsimus teeb ei posible kasutada sama parser mitu korda. Nii et lahendus on luua uus parser iga langtitle parsing. See vähendab oma tegevuse (väike mõju), sest rohkem objekte kasutama hakatakse. Juhised on öeldud.

Pange tähele, et kui te ei oska selle kohta vBulletin tase pead tegi selle sammu pärast iga vBET update. Me ei avalda kood vähenenud tulemuslikkust järgmise vabastamist, kui see ei ole seotud vBET bug. Võid proovida leida konflikti, keelates oma muud pluginad - ma ei tee seda oma foorum, sest seal on liiga palju muid plugins ja ma lihtsalt ei taha kahjustada oma foorum. Nii et sa pead otsima konflikti ennast. Kui ei leia siis võite küsida vB meeskonda aidata selle bug - antud juhul me saame aidata teil kirjeldada küsimus, aga sa pead seda kirjutada, sest vB meeskond võiks vaja vt lähemalt oma foorum.

Selle küsimuse lahendamiseks (nüüd juba oma foorum):
1. Edit / includes / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php
2. Leia funktsiooni vbet_parseTitleMultiple
3. Leidke ja märkusi selles funktsioon:

$parser =& new vB_BbCodeParser($vbulletin, $tag_list, false);
4. Leidke ja märkusi selles funktsioon:

unset($parser);
5. Leia selle funktsioon:

$parsed = $parser->do_parse($toParse, 1, 0, 1, 0, 0, 0);
6. Asendatakse järgmisega:


$parser =& new vB_BbCodeParser($vbulletin, $tag_list, false);
$parsed = $parser->do_parse($toParse, 1, 0, 1, 0, 0, 0);
unset($parser);


See muudab töötavad sama parser objekti ja loob uusi üks iga parsing. Nagu ma kirjutasin selle väheneb väike mõju oma töös. Samuti ei tohiks seda vaja - sama parser peaks olema lubatud taaskasutada. Et kuidas see töötab meie foorumites ja meie teiste klientide foorumites ka. Arvestades seda ja palkide tulemused - me arvame, et see on vBulletin veast või vastuolus mõne mod.

Kui vajate nõu selles küsimuses - palun küsige. Olen kindel, et lahendus nõuab muutub iga update ei ole suur, kuid viga ei ole meie poolel. Mitte meie tegelike teadmiste kohta selles küsimuses.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1