PDA

View Full Version: Lahendatud Igaüks sai VBET töötavad nginx kui proxy



bhanuprasad1981
13-06-10, 13:33
ühe soovitusi vb.com sain nginx installitud server positiivne on see koormus on alla 25 + 5 Halb asi on see sait tõlked lõpetas töötamise täielikult, olen sunnitud eemaldada mod, mis ma ostsin, et parandada oma liiklust: (

minu saidi üksikasjad: -

vBulletin 4.0.3 hiljemalt
vbseo 3.5.0 eelnevalt vabastama
apache 2.2.x
hiljemalt nginx proxy teenida Staatiline sisu


tänud ette:)

bhanuprasad1981
14-06-10, 18:05
kunagi meeles sain seda tööd, mida mõned muudatused teha server minu server administraatoritel:)

vBET
14-06-10, 21:00
Tore käideldakse seda - niikuinii teistega: Jah vBET töötab nginx (kinnitatud klient foorum). Järgmise release eeskirju hakatakse kohaldama pakendis. Praegu kasutavad neid (vajadus võtta oma foorum directory):


location /forums/ {

rewrite ^/forums/((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ /forums/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 last;

rewrite ^/forums/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/ last;
rewrite ^/forums/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/$2 last;


if (!-e $request_filename) {
rewrite ^/forums/(.*)$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php last;
}

}

if ($request_filename ~ "\.php$" ) {
rewrite ^/forums/(.*)$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php last;
}

bhanuprasad1981
14-06-10, 21:07
see reegel nginx kui proxy?

vBET
14-06-10, 23:01
Need on eeskirjad nginx. Ma ei tea, kas on vahe, kui te kasutate seda nii nagu proxy. Nagu ma kirjutasin saime kinnituse vorm meie klientidele, et see töötab OK nginx. Kas teil on probleeme nende eeskirjade?

bhanuprasad1981
15-06-10, 05:15
Ma arvan, et need reeglid kehtivad nginx peamine veebiserver, oleme nginx kui volikirja apache teenida staatiline sisu, varem kui ma tabanud tõlkida Ma kasutasin saada värav timeout viga, minu techs on fikseeritud see:)

vBET
15-06-10, 17:25
OK nii - sorry segaduse;) ja tore, et te käideldakse seda. Kas jagate oma lahendus teistega? :)

bhanuprasad1981
16-06-10, 09:27
see oli nginx ootama aega küsimus, sorry ma ei saa avaldada palju, sest see oli käitlemiseks fondivalitseja, kes just vastas "see on määratud" lol:)

Vetall
01-09-17, 08:00
Tere päevast!

Mul Nginx nagu proxy Apache nimetatud reegel ei tööta, siis saan error 500.

vBET
02-09-17, 10:00
Palun avage uus teema oma küsimuse ja annab seal rohkem üksikasju - eeskirjad, mida sa kasutada?
Kas sa kasutad putka - Nginx ja Apache? Kui sul on Apache sa proovida kasutada .htaccess?

Palun kirjeldage seda eraldi thread - see üks on muu kliendi probleem ja see on juba lahendatud.
(sel hetkel ma näen tõlked töötavad ka oma foorum, siis palun anda ka URL-i, et katki lehel)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1