PDA

View Full Version: Aktsepteeritud Vabatahtlik teate külalised / kasutajatele võõrkeelte



StarBuG
01-11-09, 11:36
Tere

Ma tõesti nagu mida ma olen näinud siin ja ei saa oodata kuni 3.x on vabastatud.

Üks asi oleks väga kasulik, sest lisaks oma mod.

Vabatahtlik teate (AKV valitav) kasutajatele, kes kasutavad teisi keeli siis peamine foorum keeles. Midagi sellist:



"Kallis Külaline / kasutaja. Pange tähele, et see foorum on" emakeel "foorum.
Et näete foorumi "võõrkeeles" on teenus, mida pakume.
Ta on teinud läbi google tõlkida nii grammatika ja sisu võib mõnikord
olla väga raske lugeda ja mõista. "

Minu arvates on oluline, et kasutajad teavad, mis põhikeel foorumit kasutab ja et igaüks, kes on lähetatud ei ole alaarenenud,
sest nad ei mõista, et nad vaatavad tõlgitud veebilehel.

Võiks teha conditionals ja vB etteteatamise süsteemi ma arvan.

Täname oma aega;)

StarBuG

vBET
01-11-09, 16:13
Hi.

Seda saab teha foorumis sõnum Näita külalistele:) sul on juba vBulletin võimalust, et näidata kasutajatele lisateateid:)

StarBuG
15-12-09, 18:14
Tere

See ei ole mida ma mõtlen.

Ma tahan ainult külalistele, et näha tõlgitud versiooni, et näha ette teatamata.
See ei ole võimalik vBulletin teadaandeid.

Mingeid ideid?

vBET
15-12-09, 23:40
Lisan seda TODO. Praegu saab käsitsi muuta mall:


<if condition="$_GET['language'] && !$vbulletin->userinfo['userid']">
ONLY FOR GUESTS ON TRANSLATED PAGE
</if>

Octavius
27-06-11, 11:25
AdminCP / keeled ja lausete / Otsi laused

Look for 'notice_1_html "

Pane oma sõnum seal.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1