PDA

View Full Version: Lahendatud Millel 2 lang = BBCode ...



dai-kun
25-10-09, 04:45
Kui teil on kaks eraldi lang bbcode ja proovida, et näha algset teksti 2. üks esimese algteksti hüppab avatud asemel.

Näide:

Parim ja kõige ilusam asju maailmas ei saa näha ega isegi puudutada. Neid tuleb tunda südamega. Armastus toob lõbus koos. Kurbus ühel küljel, loodetavasti homme, rõõmu südamesse.

Kas me hajutada või vähendada meie mure? Tõde on, et me ei suutnud maha suruda, sest me ise oleme ärevus

Ole tavaliselt meeles päeva 965 päeva: loodan, et saate sageli unustada kurb süda, lendab väga õnnelik päev, kui aeg ükskõik, kus ma käisin, oleksin õnnelik, pisarad ja mu pisarad muutuks värvi vihma


EDIT: Nevermind, tundub õige töö siin. Ma ei tea, miks see ei tööta korralikult sivustoni kuigi.

vBET
25-10-09, 16:41
Mis versiooni vBulletin teil on?
Kas te saate anda mulle URL aadressi lehe kirjeldatud käitumist? :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1