PDA

View Full Version: PHP Warning: preg_replace (): /e töötleja ei ole enam toetatud, kasutamine preg_replace_callback



Matt
22-07-18, 11:42
Kasutamine 2.4. viga pastebin .kom/T6zMP1Uv

Ka ma nägin, aruanded ja muud vead? Sa ei summaga neid kõiki üles patch update nii et ma ei hakka teise vea pärast see üks?

Mul on vaja see mod kiiresti minu projekti jaoks.

Kas saate aidata, sir?


Ma olen ka väga huvitatud, et teada, mis mod, mida kasutate:; Sa on lubatud ainult posti Url muud alad, kui olete teinud 15 postitusi või rohkem.

vBET
22-07-18, 15:58
See on juba parandatud makstud versioonid. Varsti teeme vabastamist tasuta versiooni ja see probleem on kadunud.

Matt
22-07-18, 16:22
See on juba parandatud makstud versioonid. Varsti teeme vabastamist tasuta versiooni ja see probleem on kadunud.

Kas sul on ajakava? Me räägime nädalas? kuus?

Matt
22-07-18, 17:52
Ka teine küsimus,

Kas teil on pakkuda mingit tagastamine juhul, kui me proovige full versioon ja see ei tööta korralikult?

vBET
23-07-18, 11:02
Muudatused on juba koodi, valmis, lastakse mõni minut. See on lihtsalt küsimus prioriteedid - sel hetkel veel mõned olulised asjad võtavad oma aja. Nii et võib-olla me pressiteade täna, ehk järgmine nädal.

Ei ole ühtegi tagastamisel makstud versioon - saad testida siin koos kõik võimalused, et sa teaksid, mida ostad. Kõik tagastamine oleks kohutavalt keeruliseks litsentsimine. Kui te ostate Windows, saate osta Windows - lihtsalt. Sama vBET. Palju pakkujaid võimaldab kasutada prooviversiooni, aga kui osta, siis osta. Pakume teile täielikku live versioon meie foorum, et vaadata, kuidas see toimib.

Matt
23-07-18, 17:42
Muudatused on juba koodi, valmis, lastakse mõni minut. See on lihtsalt küsimus prioriteedid - sel hetkel veel mõned olulised asjad võtavad oma aja. Nii et võib-olla me pressiteade täna, ehk järgmine nädal.

Ei ole ühtegi tagastamisel makstud versioon - saad testida siin koos kõik võimalused, et sa teaksid, mida ostad. Kõik tagastamine oleks kohutavalt keeruliseks litsentsimine. Kui te ostate Windows, saate osta Windows - lihtsalt. Sama vBET. Palju pakkujaid võimaldab kasutada prooviversiooni, aga kui osta, siis osta. Pakume teile täielikku live versioon meie foorum, et vaadata, kuidas see toimib.

Te saate minuga ühendust e-mail, ma saadan sulle PM kui sul ei vabasta fix versiooni? Me vajame seda hädasti. Tänan teid, sir.

vBET
23-07-18, 19:33
Uus versioon tasuta versioon on saadaval www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=232456
Naudi! :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1