PDA

View Full Version: Näitan tühja lehe ... 2.4.4 / VB 4.1.5



harleyforum.se
02-10-11, 15:26
Minu lehekülg on äkki tühi teistes keeltes. Juhtus paar päeva tagasi (märkasin mõned teised on sama asi umbes 29 september).

Mainisite, paigaldada CURL kusagil .. Mis see on?

Sama asi Google Chrome ja Firefox.

Cant post siia pilt või URL aga vaadake minu foorum. http: / / harleyforum.se

harleyforum.se
02-10-11, 16:19
Ka lihtsalt kulgema googletest.php asi. Sain sellise vastuse:

Alustades tõlge test G API V1
Katsetulemus: {"responseData": {"translatedText": "powitanie"} "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
Test error:

r.dziadusz
03-10-11, 08:20
Google api V1 on kohta, mis tuleb sulgeda nii, et nad kehtestada uusi piiranguid, arvestage palun, et pärast seda, kui 1-st detsembris vBET tasuta versioonid 2.3.x, 2.4.x, kes kasutavad Google vaba api v1 ei tööta.
Teie problem kohta teie ei blokeerita Google, teie vastuse olek on ok, tõenäoliselt olete jõudnud oma piirid. Reconsider täiendage oma vbet viimase makstud versiooni, kui teil oleks võimalik kasutada Microsofti ja teiste tõlke APIs ja täielik vahemälu! Õigus nüüd veenduge et vahemälu on lubatud, võiks aidata vähendada koos taotlused

harleyforum.se
04-10-11, 15:09
OK, mõista. Kui palju on Google V2 hakkan kulud?

harleyforum.se
04-10-11, 16:34
OK, lihtsalt ostis/täiendatud "päris" versioon (4.4.2) ja teosed nagu võlu! (mistagabtalle;)). Enamasti kasutatakse Microsofts API.

harleyforum.se
04-10-11, 17:23
OK, lihtsalt ostis/täiendatud "päris" versioon (4.4.2) ja teosed nagu võlu! (mistagabtalle;)). Enamasti kasutatakse Microsofts API.

... .fort üks tund või nii, nüüd mul on exacly mul oli tasuta versioon koos:(sama viga

vBET
04-10-11, 18:34
Palun Avage uus teema tõrkeotsingu osa, kui see on makstud versiooni kohta. Kui te juba teate vastus (ma nägin, teil on kirjalikult mõne teise lõime siis palun kesa juhiseid ei). Kui teil on vaja eriteavet - avage palun oma lõime. Peamiselt - kasutage Microsoft ja Google'i rahulikult katsetajate. On üks API on saadaval siis mis see API. Kui need ei ole seejärel saate kasutada Google v2 või oodake, kuni see sul uusi piirmäärasid - vahemälu täidab enam, kuid tasuta nii. Kui te ei kasuta Google v1 on soovitatav lülitada vahemälu puhtama (lülitage ise - vahemälu lihtsalt automaatne puhastamine). Rohkem infot, kui vaja, palun lihtsalt Avage oma lõime.

Tõenäoliselt olete jõudnud lihtsalt Microsoft oma piirangu.

PS. teatame, et oleme just nüüd mõtlema uue lahenduse, mis võimaldab kasutada järjekorra API - nii et kui jõuate ühe API piirnormi, siis vBET lülitub automaatselt teisele. Rohkem infot selle kohta leiate siit: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/feature-requests/2459-circular-checking-switching-apis-keep-flow-translations.html#post10444

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1