PDA

View Full Version: Lahendatud Nüüd peab väljastama install pilet!



rdavm
12-05-11, 21:00
Ma ei saa saada see toimiks, ma olen keerates selle kauba kohta nüüd peaaegu 1 kuu nüüd ja kasutatud võibolla rohkem kui 100 tundi veaotsingu selle vBET 4 toode, paigaldatud vBulletin 4.1.3 ja ma nüüd loobuma, olen piss ja Ma olen pettunud.

Mul on vaja töötajaid siin, et installida see minu jaoks ja seadistada see töö.

Tema teel raske paigaldada antud toodet puudutavad aidata, sest nüüd selle varsti üks kuu pärast saan osta paketi ja tema ikka ei tööta.

Ma andsin selle üle tasuta lanser web design ja ta tryed, et saan seda tööd teha, kuid afther 5 tundi pidi ta loobuma.

Sõnum personal:

Minuga PM või e-posti saada login info oma serverisse või ütle mulle, kuidas u taha ftp login info!

Hope your'e kavatse seda parandada kohe, kui olen kaotanud oma themper kohta tõrkeotsingujuhiseid ja mida mitte.

kamilkurczak
12-05-11, 22:10
Märkasin, et teie foorum teksti kaovad tõlke, et vaadata see: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq.html # post1537

Palun kontrolli oma admincp-> vBET võimalusi vastavalt ReadMe.html fail do-not-upload kausta ja määrata oma foorum põhikeel.

rdavm
13-05-11, 21:26
Probleem lahendatud aktiveerida standard või default lang on admincp.

Tuleks aktiveerida vaikimisi eng on vähem trouble shooting tegeleda.

Ja jah ma tean, see foorum on worng foorum ametikohale, aga minu ei ole hea tuju ja väga väsinud kui tõrkeotsingu seda ehk enam kui 100 tundi ma ei leia õige foorum postitamiseks ja i cant leida see nüüd on: segaduses: Olen hakanud mõtlema, ma olen loll: eek:

kamilkurczak
14-05-11, 14:14
tänu kinnitus - lahendatud

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1