PDA

View Full Version: Aktsepteeritud Pealkiri silte sarnase niidid ei tõlgita



webmastersite
11-10-10, 15:32
Märkasin Sarnased teemad tõlgitud, kuid tema title = "" tag ei ole.: D Loodan, et sa seda parandada järgmisel versiooni.

vBET
11-10-10, 17:35
Kas sa annad täpse URL, kus me saame seda näha:)

webmastersite
11-10-10, 18:03
Näiteks tarkvara soovitus (http://www.webmastersite.ws/de/ask-webmaster/25536-software-empfehlung.html) Kui sa rippmenüüst ja onmouseover Sarnased teemad pealkiri jääda inglise keeles.

kamilkurczak
11-10-10, 18:34
Sa mõtled seda tag: title = "Webmaster Foorumid RSS Feed"?

webmastersite
11-10-10, 18:40
JAH neid kõiki. Mitte ainult seda, kui te liigute hiirega üle Sarnased teemad 5 link allosas sa ei tõlge.
Entfernen von Software Kann durcheinander anderer tarkvara? minge üle selle liini atthe põhja sa tuled lingil hiire näete teksti ikka inglise keeles.

title = "Webmaster Foorumid RSS Feed"?

<a href="http://www.webmastersite.ws/de/ask-webmaster/26665-entfernen-von-software-kann-durcheinander-anderer-software.html" title="I am having problems streaming with Windows Media Player, since I upgraded from V. 9 to 10, I was wondering if it would fix thigs if I deleted all traces of the other WMP then re-downloaded? It's like I can download video or see files I am working...">Entfernen von Software kann durcheinander anderer Software?</a> Palun vaadake linki Saksa pealkiri on inglise keeles.

vBET
11-10-10, 20:58
OK - nüüd ma saan aru. Ma olin segaduses ja ei tea, see on umbes pealkiri HTML teegid või midagi muud.

Palun, et vBET tõlgib ainult teksti vahel tags. Teksti sees sildid atribuudid ei tõlgita nüüd. Nii et nähtav tekst leheküljel on tõlgitud ja ülejäänud jääb nagu see on. Tegime seda nii parema jõudluse ja ka ümbruse ohutusele (kõige HTML parameetrid ei peaks automaatselt muuta).

Lisasime võimalus, mis võimaldab tõlkida sisu "alt" atribuute pilte (palunud meie klientide poolt). See on seadistatav tõttu jõudlust. Võin liigutada see teema Feature Taotlused kui soovite meid lisada ka sarnane võimalus 'title' atribuute.

vBET
11-10-10, 21:03
Ma ei tea nüüd, miks me tegime seda varem vaid "alt" atribuut. Ma eeldan, et meil oli probleeme, kuid ei ole kindel. Seadsin seda aktsepteeritud ja näeme:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1