PDA

View Full Version: Lahendatud probleem



KaRiMoO
30-09-10, 10:05
Tere kõik keha
mul on probleem, mis
i juba paigaldatud moudle aga kui ma sisestada

/forums/de/
see annab mulle

Invalid Forum specified. If you followed a valid link, please notify the administrator

sest ma ei satu mingeid andmeid. htaccess, sest ma ei saa aru, mida mõtlen

#Rules for SEO translation links with vbSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)

võib iga asutuse selgitada

vBET
30-09-10, 15:18
Palun andke oma foorumi link - ma näen seda.

KaRiMoO
01-10-10, 15:40
Palun andke oma foorumi link - ma näen seda.

okei see `s
releasehour.com / foorumid /
aga ma keelata toote pärast probleem lahendatud

vBET
02-10-10, 23:10
Ma pean vaatama seda tööd - see ei ole probleem toote, kuid installi. Tõenäoliselt vale. Htacces reegleid. Palun luba vBET ning blokeerida lippe. Ma saaks panna keele kood URL käsitsi, ning see ei mõjuta teie kasutajad üldse (sest lipud on puudega).

kamilkurczak
07-10-10, 21:09
ei vastus - lahendatud. Kui ei, siis palun kirjutage siia ja ma avada see teema.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1