Σημαντικό: Αυτή η σελίδα χρησιμοποιεί cookies (cookies). Χρησιμοποιώντας αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να απενεργοποιήσετε τα cookies στον browser, που σημαίνει ότι συμφωνείτε για τη χρήση του.
Αγοράστε τώρα! Χαρακτηριστικά Λήψεις

Κερδίστε μαζί μας!

Αν θα θέλατε να ξεκινήσετε κερδίζουν χρήματα με το vBET σύνδεσμος για Γίνετε μέλος.
Σελίδα 2 του 2 FirstΠρώτα 12
Αποτελέσματα 11 να 19 του 19

Θέμα: Αγωνίζονται να επανεγκαταστήσετε VBET

  1. #11

    Default

    Μόλις ολοκληρώσαμε εγκατάσταση vBulletin 4.2 (αναβάθμιση από V3). vBulletin ίδια εμφανίζεται να λειτουργεί καλά.

    Θα εγκατασταθεί VBET είναι 4.4.6.

    Googletest ως αποτέλεσμα:

    Αρχική μετάφραση δοκιμής για το Google API
    Αποτέλεσμα δοκιμής:
    Δοκιμή σφάλμα: απέτυχε η σύνδεση με 2001:4860:800a::5f: δικτύου δεν είναι προσβάσιμη
    Χρόνος σύνδεσης (ms): 150134.716064

    Μόνο κενές σελίδες εμφανίζονται, όταν ζητείται η μετάφραση και η απάντηση είναι * πολύ * αργή.

    Η ομάδα μου δικτύου πιστεύει ότι όλα είναι καλά:-). Εάν υπάρχει κάτι που μπορώ να τα δώσω να επισημάνω το λόγο για το σύστημα μου δεν τη σύνδεση της Google API;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη hmspain? 18-06-12 στο 16:55. Λόγος: αποσαφηνιστεί τι λειτουργεί άψογα

  2. #12

    Default

    Εάν πρέπει να εκτελέσετε το μέσω ενός διακομιστή μεσολάβησης και το σύστημα μου απαιτούν μια ρύθμιση... του διακομιστή μεσολάβησης όπου στο VBET θα εγκαταστήσω αυτό;

  3. #13

    Default

    curl_setopt ($σύνδεση, CURLOPT_PROXY, «http://proxy.mydomain.com:nnnn/») ·

    προστίθενται να vbenterprisetranslator_functions.php και να vbenterprosetranslator_class_translator.php ακριβώς πάνω από κάθε γραμμή CURLOPT_URL φαίνεται να κάνει την μπάζα.

  4. #14

    Default Την πρόοδο, αλλά είναι αργή...

    Στη συνέχεια οριακό:-)... η μετάφραση σημαίες δεν εμφανίζονται σχετικά με τις θέσεις. I δημοσιεύτηκε κάτι στα ισπανικά... και όπως λένε "nada". Περίμενα οι σημαίες που δείχνουν γλώσσα του πρωτοτύπου, η μετάφραση στα αγγλικά, και το αρχικό κείμενο παρακάτω. Διατηρήσετε θα συνεχώς και πάνω από τις ρυθμίσεις, αλλά φαίνεται ότι δεν έχω να καταλάβετε τα πράγματα.

    Οι σημαίες τώρα εμφανίζονται στο επάνω μέρος, και εάν κάνετε κλικ σε ένα, μεταφράζει τη σελίδα σε αυτή τη γλώσσα... πρόοδο. Όμως, η εγκατάσταση γίνεται ακόμη δεν "δεξιά"...

  5. #15
    Συνταξιούχος?)
    Εγγραφή
    Ιουν 2012
    Μηνύματα
    14

    Default

    Γεια σου,
    Πείτε, για να βεβαιωθείτε, μόνο αν έχει λυθεί το θέμα του διακομιστή μεσολάβησης.

    Σχετικά με το προηγούμενο δημοσίευση - πείτε τι ακριβώς δεν λειτουργεί τώρα, και με ό, τι μπορώ να σας.
    Επίσης, θυμηθείτε να ανοίξετε νέο νήμα για κάθε νέα έκδοση

  6. #16

    Default

    Χρειάζεται περαιτέρω βοήθεια σχετικά με αυτό. Με την προσθήκη μιας γραμμής μεσολάβησης CURL, ήμουν σε θέση να VBET να εργάζονται, αλλά οι σημαίες δεν εμφανίζονται σχετικά με τις επιμέρους καταχωρήσεις (μόνο στο επάνω μέρος όπου διευκρίνισα). Εάν κάνετε κλικ σε μία από τις σημαίες επάνω, η μετάφραση πραγματοποιείται.

    Την τελευταία φορά που πήρα αυτό εργασίας, δεν θυμάμαι οποιαδήποτε ειδική ρύθμιση για να λάβετε τις σημαίες για να εμφανίσετε με τις επιμέρους καταχωρήσεις. Παραχώρησε πολύ εγώ είμαι γενναιόδωρα:-).

  7. #17

    Default

    Quote Αρχικό μήνυμα από m_jankowski View Post
    Γεια σου,
    Πείτε, για να βεβαιωθείτε, μόνο αν έχει λυθεί το θέμα του διακομιστή μεσολάβησης.

    Σχετικά με το προηγούμενο δημοσίευση - πείτε τι ακριβώς δεν λειτουργεί τώρα, και με ό, τι μπορώ να σας.
    Επίσης, θυμηθείτε να ανοίξετε νέο νήμα για κάθε νέα έκδοση
    Εγώ * πιστεύω * έχω μου θέμα του διακομιστή μεσολάβησης που επιλύεται. Έχετε φαγητό για άλλους πελάτες που εκτελείται μέσω ενός διακομιστή μεσολάβησης; Τι καναν για να επιλύσετε το ζήτημα; Ό, τι μπορώ να πω, VBET έχει ΚΑΜΊΑ ΕΠΙΛΟΓΉ για να ορίσετε ένα διακομιστή μεσολάβησης.

    Μου "λύση" ενδέχεται να προκαλούν άλλα προβλήματα, οπότε πρέπει να γνωρίζω:-).

    Εισήγαγα:

    curl_setopt ($σύνδεση, CURLOPT_PROXY, «http://foo.com:nnnn/») · (το foo.com είναι μου διακομιστή μεσολάβησης και το nnnn είναι ο αριθμός θύρας)

    εμπρός από κάθε γραμμή CURLOPT_URL. Δεν είναι πολύ κομψό.

    ---

    Σε αυτό το σημείο μετάφραση από τις σημαίες επάνω έργων, αλλά ΠΟΛΎ αργή ανταπόκριση.

    Δεν δείτε οποιαδήποτε σημαίες τα δημοσιεύματα οι ίδιοι.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη hmspain? 21-06-12 στο 17:44.

  8. #18
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Είχαμε ποτέ οποιοδήποτε θέμα με διακομιστές μεσολάβησης που σημειωθεί πριν. Έτσι ίσως κανείς δεν χρησιμοποιεί με διακομιστές μεσολάβησης ή το θέμα είναι ειδικά για τη ρύθμιση παραμέτρων του διακομιστή σας.

    Μεγάλη ότι σας έλυσε το πρόβλημα. Για νέο ζήτημα που ανοίξατε ήδη νέο νήμα και υπάρχουν στέλνω ήδη απαντήσετε. Παρακαλούμε φυλάξτε ένα θέμα ανά ένα νήμα - αυτό θα μας επιτρέψει να διαχειριστείτε καλύτερα τα ζητήματα.

    Δεν γνωρίζουμε δυνατόν ζητήματα που τις αλλαγές σας. Επως έγραψα είναι συγκεκριμένη μόνο για τη ρύθμιση παραμέτρων του διακομιστή σας. Απλά να ελέγξετε το πώς συμπεριφέρεται vBET και πώς συμπεριφέρεται μετάφραση παρόχους.

    Χρειάζεστε περισσότερη βοήθεια σχετικά με το θέμα;

  9. #19
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Καμία απάντηση - θεώρησε ότι το ζήτημα έχει φύγει. Εάν δεν μπορείτε να γράψετε σε αυτό το νήμα

Σελίδα 2 του 2 FirstΠρώτα 12

Ετικέτες για Θέματος

Δικαιώματα Δημοσίευσης

  • Εσείς μπορεί να μην υστέρων νέα νήματα
  • Εσείς μπορεί να μην απαντήσεις μετά
  • Εσείς μπορεί να μην συνημμένα μήνυμα
  • Εσείς μπορεί να μην επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι Επί
  • Smilies Οι Επί
  • [IMG] κωδικός Επί
  • [VIDEO] κωδικός Επί
  • Ο κώδικας HTML είναι Off