Σημαντικό: Αυτή η σελίδα χρησιμοποιεί cookies (cookies). Χρησιμοποιώντας αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να απενεργοποιήσετε τα cookies στον browser, που σημαίνει ότι συμφωνείτε για τη χρήση του.
Αγοράστε τώρα! Χαρακτηριστικά Λήψεις

Κερδίστε μαζί μας!

Αν θα θέλατε να ξεκινήσετε κερδίζουν χρήματα με το vBET σύνδεσμος για Γίνετε μέλος.
Αποτελέσματα 1 να 6 του 6

Θέμα: vBulletin έκδοση 4.1.10

  1. #1

    Default vBulletin έκδοση 4.1.10

    Είμαι προβληματισμό σχετικά με αυτό το mod, αλλά απλώς θα ήθελα να ξέρω το εξής

    1. Είναι μια αποστολή να εγκαταστήσετε είχα κάποια εμπειρία στην εγκατάσταση mods αλλά πραγματικά δεν ήθελα να μη αυτόματη επεξεργασία κώδικα.
    2. Που αναφέρατε ότι η ελεύθερη μεταφραστικές υπηρεσίες έχουν όρια πώς αυτό λειτουργεί;
    3. Τι κόστος θα εξετάζουμε με τις καταβληθείσες μεταφραστικές υπηρεσίες;
    4. Θα λειτουργεί σε μου δέρματα από PurevB.com

    Πιστεύω ότι είναι όλα για το τώρα

  2. #2
    Συνταξιούχος?)
    Εγγραφή
    Αύγουστο του 2011
    Μηνύματα
    441

    Default

    Γεια
    1) Έχουμε πλήρη εγκατάστασης τ/υ descibed στο φόρουμ μας, εάν αυτό δεν είναι όλα ευχαρίστως θα σας βοηθήσει να, επίσης μπορείτε να το κάνει μέσω της αγοράς "υπηρεσία ενοποίησης/instlation"
    2) Γενικότερη μετά από κάποιο ποσό των χαρακτήρων, υπηρεσία παροχής μεταφράσεων δεν κάνει μετάφραση δεν είναι πλέον εκείνη την ημέρα, αλλά από την επόμενη ημέρα θα είναι ενεργοποιημένη και πάλι
    3) Μπορείτε να ορίσετε το δικό σας όρια ώστε το κόστος εξαρτώνται μόνο από σας -επίσης από μας επόμενη έκδοση μπορείτε να κάνετε μεταφράσεις με μη αυτόματο τρόπο δωρεάν!
    4) vBET θα λειτουργήσει σε κάθε δέρμα σε vBulletin φόρουμ

    Μη διστάσετε να ρωτήσουν περαιτέρω, θα είμαι ευτυχής να σας βοηθήσει να

  3. #3

    Default

    Και εγώ αγόρασαν το προϊόν ήδη και θα εγκατασταθεί, αλλά πιστεύω ότι θα πρέπει να αγοράσετε την υπηρεσία ολοκλήρωσης/instlation, αλλά δεν μπορώ να δω εκεί που πρέπει να γίνει αυτό τώρα

  4. #4

    Default

    PS did στέλνω ένα mail, αλλά καμία απάντηση μέχρι σήμερα και να σας παρακαλώ απογείωσης αυτή την κατευναστική ιστορία μου post

  5. #5
    Συνταξιούχος?)
    Εγγραφή
    Αύγουστο του 2011
    Μηνύματα
    441

    Default

    Γεια
    Εδώ είναι το url για εσάς: http://www.vbenterprisetranslator.co...=installations
    Επίσης μου επέτρεψε να καταχωρήσετε χωρίς εξαγωγής·

  6. #6

    Default

    OK χάρη μας θα αγοράζουν αυτήν την υπηρεσία λίγο

Ετικέτες για Θέματος

Δικαιώματα Δημοσίευσης

  • Εσείς μπορεί να μην υστέρων νέα νήματα
  • Εσείς μπορεί να μην απαντήσεις μετά
  • Εσείς μπορεί να μην συνημμένα μήνυμα
  • Εσείς μπορεί να μην επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι Επί
  • Smilies Οι Επί
  • [IMG] κωδικός Επί
  • [VIDEO] κωδικός Επί
  • Ο κώδικας HTML είναι Off