Σημαντικό: Αυτή η σελίδα χρησιμοποιεί cookies (cookies). Χρησιμοποιώντας αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να απενεργοποιήσετε τα cookies στον browser, που σημαίνει ότι συμφωνείτε για τη χρήση του.
Αγοράστε τώρα! Χαρακτηριστικά Λήψεις

Κερδίστε μαζί μας!

Αν θα θέλατε να ξεκινήσετε κερδίζουν χρήματα με το vBET σύνδεσμος για Γίνετε μέλος.
Σελίδα 1 του 4 123 ... ΤελευταίαLast
Αποτελέσματα 1 να 10 του 40

Θέμα: Σημαντικά θέματα μετάφρασης

  1. #1
    Senior Member
    Εγγραφή
    Σεπτέμβριος του 2010
    Μηνύματα
    256

    Default Σημαντικά θέματα μετάφρασης

    Γεια σου, είμαι σε ανάγκη από κάποια επείγουσα βοήθεια, να βρω σήμερα ότι ορισμένοι από τους τίτλους νήμα λείπουν, αλλά αν μπορώ να αλλάξω τις γλώσσες που εμφανίζονται (μερικές φορές), δείτε εδώ http://www.thecodecage.com/forumz/mi...eet-functions/ θα δείτε lotsof ορεκτικά θέματα ονόματα, αλλά δεν το νήμα τίτλους (και ίσως ένα ή δύο), τώρα γλώσσες αλλαγή πω Έλληνες θα δείτε τους τίτλους νήμα, αλλαγή σε μια άλλη γλώσσα και να έχουν φύγει μερικούς τίτλους και μερικά παραμένουν;!

    Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει παρακαλώ;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Simon Lloyd? 28-09-11 στο 17:36.

  2. #2
    Senior Member
    Εγγραφή
    Δεκέμβριο του 2009
    Μηνύματα
    276

    Default

    Πιστεύω ότι είμαι με το ίδιο θέμα. Είναι ξαφνικά άρχισε να συμβαίνει σήμερα.

  3. #3
    Senior Member
    Εγγραφή
    Δεκέμβριο του 2009
    Μηνύματα
    276

    Default

    BTW, όταν άλλαξα στο Google v2 API η ίδια τα θέματα που δεν υπήρχε προηγουμένως μετάφραση είναι πλέον μετάφραση. Google πρέπει να έχει αλλάξει κάτι στο v1 API.

    Update: φαίνεται να είναι σε μια πραγματικά έξω. Θα reload μια σελίδα μετά την ενεργοποίηση της API, τότε θα το reload και πάλι σε μερικά λεπτά και η προεπιλεγμένη γλώσσα δεν θα μεταφραστεί. Αν αλλάξω το API και πάλι, τα πράγματα φαίνεται να δουλεύουν για ένα λεπτό ζευγάρι.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tavenger5? 28-09-11 στο 23:20.

  4. #4
    Συνταξιούχος?)
    Εγγραφή
    Αύγουστο του 2011
    Μηνύματα
    441

    Default

    Γεια
    Συνδέσεων που βάζετε στη θέση σας δεν λειτούργησε, μπορεί να σας δείξει μου liks ακριβώς πού happend;
    Simon Lloyd: Ποια API χρησιμοποιείτε;

    Αλλά πρώτα, αναζητήστε το φάκελο στη ρίζα το φόρουμ σας: vbet_translation_options
    Αν δεν υπάρχει, παρακαλώ διαβάστε αυτό το post Vbet 3,5 relase
    ειδικότερα:
    ΣΗΜΕΙΩΣΗ: υπάρχει ένα επιπλέον βήμα ενημέρωση απαραίτητο:
    - Αποστολή για το περιεχόμενο του καταλόγου του διακομιστή ανεβάσετε-μία φορά από τη συσκευασία vBET (περιλαμβάνει ρυθμίσεις για την υποστήριξη πολλαπλών API μετάφραση)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη r.dziadusz? 29-09-11 στο 11:07.

  5. #5
    Senior Member
    Εγγραφή
    Σεπτέμβριος του 2010
    Μηνύματα
    256

    Default

    Γεια σας το σύνδεσμο δεν λειτουργεί αυτή τη στιγμή επειδή είμαστε βελτιστοποίηση της βάσης δεδομένων, είμαι χρησιμοποιώντας το lateset σταθερή έκδοση vBET3.4.1 που θ φορτώθηκε χθες το βράδυ από το 3.4.0, αλλά στη συνέχεια κάθε σελίδα στο φόρουμ έπαιρνε 30 δευτερόλεπτα για να ανοίξει , τόσο πριν διαμαρτύρονται εδώ αποφάσισα να βελτιστοποιήσετε τη βάση δεδομένων ακριβώς σε περίπτωση, μπορεί να χρειαστούν μερικές ώρες ακόμη περισσότερο, όπως DB μας είναι 11.5gb.

  6. #6
    Senior Member
    Εγγραφή
    Σεπτέμβριος του 2010
    Μηνύματα
    256

    Default

    Οι τίτλοι που λείπουν νήμα και μεταφράσεις ήταν εμφανής πριν θ αναβαθμιστούν.

  7. #7
    Συνταξιούχος?)
    Εγγραφή
    Αύγουστο του 2011
    Μηνύματα
    441

    Default

    Θα μπορούσατε να αναβαθμίσετε το φόρουμ σας στην πιο πρόσφατη έκδοση, και θα επιτρέψει, επίσης, η Microsoft API, αλλά η πρώτη βάση δεδομένων έπειτα από όσα είναι opimised προσπαθήσουμε google δοκιμής μας - http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post1728, Και μάθετε αν όλα είναι εντάξει, you'he γραμμένα σε άλλη θέση σχετικά με τα όρια Google API v1, εγώ πρέπει να το διερευνήσει, επίσης, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε συμβουλές μας για τη μείωση των αιτημάτων σας: http://www.vbenterprisetranslator.co...rformance.html

  8. #8
    Senior Member
    Εγγραφή
    Δεκέμβριο του 2009
    Μηνύματα
    276

    Default

    Εδώ είναι μία από τις θέσεις μου δεν λειτουργεί σωστά: http://cellphoneforums.net/ ********/ t335694-a.html

    m otorola φιλτράρεται σε αυτή την περίπτωση - *** αντικαταστήσει με το χρήστη m otorola (χωρίς κενά)

    Επίσης, vbet_translation_options αποστέλλεται στον server μου. Ακόμα δεν μπορώ να χρησιμοποιούν το MS Μεταφραστής όμως.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tavenger5? 29-09-11 στο 14:03.

  9. #9
    Συνταξιούχος?)
    Εγγραφή
    Αύγουστο του 2011
    Μηνύματα
    441

    Default

    Είμαι εργάζονται σε αυτό, και παρακαλούμε να ανοίξει νέο νήμα για αυτόν γιατί τομέας έκδοσης για το πρόβλημά σας είναι περίπου vbet 3.5 και αυτό το νήμα είναι ανοιχτό από 3.4x χρήστη διαφορά είναι,

  10. #10
    Senior Member
    Εγγραφή
    Σεπτέμβριος του 2010
    Μηνύματα
    256

    Default

    Quote Αρχικό μήνυμα από r.dziadusz View Post
    Θα μπορούσατε να αναβαθμίσετε το φόρουμ σας στην πιο πρόσφατη έκδοση, και θα επιτρέψει, επίσης, η Microsoft API, αλλά η πρώτη βάση δεδομένων έπειτα από όσα είναι opimised προσπαθήσουμε google δοκιμής μας - http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post1728, Και μάθετε αν όλα είναι εντάξει, you'he γραμμένα σε άλλη θέση σχετικά με τα όρια Google API v1, εγώ πρέπει να το διερευνήσει, επίσης, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε συμβουλές μας για τη μείωση των αιτημάτων σας: http://www.vbenterprisetranslator.co...rformance.html
    Ποτέ δεν θα μετακινηθούν σε vb4.x όπως του γεμάτη με προβλήματα και κενά ασφαλείας, που έχουν κυκλοφορήσει ίσως 15 μπαλώματα όπως σε πολλούς μήνες, δεν είναι καλό!, Έχω ακολουθήσει όλες σας συμβουλές βελτιστοποίησης (και δημοσιεύτηκε προηγούμενα θέματα σε αυτή), η βελτιστοποίηση θα λάβει μια άλλη ώρα ή έτσι τότε θα είμαι σε θέση να ελέγξει που συνδέουν .. κλπ

Σελίδα 1 του 4 123 ... ΤελευταίαLast

Ετικέτες για Θέματος

Δικαιώματα Δημοσίευσης

  • Εσείς μπορεί να μην υστέρων νέα νήματα
  • Εσείς μπορεί να μην απαντήσεις μετά
  • Εσείς μπορεί να μην συνημμένα μήνυμα
  • Εσείς μπορεί να μην επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι Επί
  • Smilies Οι Επί
  • [IMG] κωδικός Επί
  • [VIDEO] κωδικός Επί
  • Ο κώδικας HTML είναι Off