Σημαντικό: Αυτή η σελίδα χρησιμοποιεί cookies (cookies). Χρησιμοποιώντας αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να απενεργοποιήσετε τα cookies στον browser, που σημαίνει ότι συμφωνείτε για τη χρήση του.
Αγοράστε τώρα! Χαρακτηριστικά Λήψεις

Κερδίστε μαζί μας!

Αν θα θέλατε να ξεκινήσετε κερδίζουν χρήματα με το vBET σύνδεσμος για Γίνετε μέλος.
Σελίδα 1 του 2 12 ΤελευταίαLast
Αποτελέσματα 1 να 10 του 17

Θέμα: Facebook Όπως Button

  1. #1
    Senior Member
    Εγγραφή
    Φεβρουάριο του 2010
    Μηνύματα
    210

    Default Facebook Όπως Button

    Έχω προσθέσει στο Facebook, όπως το κουμπί στην ιστοσελίδα μου.

    Λειτουργεί μια χαρά, εκτός από όταν ήμουν σαν μια μεταφρασμένη σελίδα.

    Η διεύθυνση URL που εμφανίζεται στο Facebook προφίλ μου είναι πάντα το url για την αγγλική σελίδα (forum προεπιλεγμένη γλώσσα)

    Πώς μπορώ να κάνω τη δουλειά κουμπί για μεταφρασμένες σελίδες.

    Εδώ είναι οι λεπτομέρειες mod, Facebook "όπως το" κουμπί για vBulletin - vBulletin SEO Forums

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Αυτό που βλέπω είναι εκεί iframe Δεν ενός κουμπιού. Περιγράψτε ακριβώς πώς λειτουργεί, πώς παρουσιάζεται στο φόρουμ σας (πρέπει να URL όπου μπορούμε να το δούμε στο φόρουμ σας και πείτε ποιο είναι αυτό).

  3. #3
    Senior Member
    Εγγραφή
    Φεβρουάριο του 2010
    Μηνύματα
    210

    Default

    lol, το iframe φορτώνει το κουμπί που μοιάζει, όπου ήσουν το 2010, δεν ξέρετε τι του Facebook σαν κουμπί;

    Τέλος πάντων, τι να την προσθέσετε κανένα σε σας χώρο δοκιμών ή vbet, διαρκεί 2 δευτερόλεπτα και πολλοί από τους χρήστες σας το χρησιμοποιείτε.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Παρακαλώ σημειώστε ότι ο χρόνος μου περνούν το 2010 έτος είναι κάτι προσωπικό μου. Αν περιμένετε υποστήριξη προτείνω να απαντήσει σε ερωτήσεις αντί του γραψίματος προτάσεων που δίνει τίποτα για το θέμα και θα μπορούσε να θεωρηθεί ως επίθεση. Δεν μας ενδιαφέρει σε ό, τι κατά τη γνώμη σας πρέπει να είναι γνωστές από κάθε λαό στον κόσμο (γι 'αυτό παρακαλούμε να χρησιμοποιήσετε Περιοχή Μελών - έχετε εκεί Off Topic υπο φόρουμ), αλλά στο να σας βοηθήσει. Και γι 'αυτό χρειαζόμαστε απαντήσεις σας.

    Παρακαλώ σημειώστε ότι δεν εγκαταστήσετε το κάθε mod που χρησιμοποιείται από κάθε των πελατών μας. Παρακαλούμε απάντηση που δόθηκε ερωτήσεις έτσι θα είμαστε σε θέση να αναλύσει το θέμα και να σας βοηθήσει να

  5. #5
    Senior Member
    Εγγραφή
    Φεβρουάριο του 2010
    Μηνύματα
    210

    Default

    Περιγράψτε ακριβώς πώς λειτουργεί
    Ο κωδικός i συνδέεται με, προσθέτει ένα facebook όπως το κουμπί για να τις σελίδες φόρουμ vBulletin, όταν κάνετε κλικ σε αυτό δείχνει σας άρεσε η σελίδα Vb και δείχνει, επίσης, στο προφίλ σας στο Facebook.

    Λειτουργεί μια χαρά, εκτός από όταν ήμουν σαν μια μεταφρασμένη σελίδα.

    Η διεύθυνση URL που εμφανίζεται στο Facebook προφίλ μου είναι πάντα το url για την αγγλική σελίδα (forum προεπιλεγμένη γλώσσα)

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Quote Αρχικό μήνυμα από vBET View Post
    δώσει URL όπου μπορούμε να το δούμε στο φόρουμ σας και πείτε ποιο είναι το
    Θα μου επιτρέψετε να το δείτε και να κατανοούν καλύτερα. Επίσης δείτε τους συνδέσμους, τι αλλαγές, τι όχι κατά τη διάρκεια της μετάφρασης, κλπ. Τώρα δεν είμαι σε θέση να προσδιορίσει τι ακριβώς συμβαίνει. Παρακαλείστε να ζητήσει δεδομένα

  7. #7

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Παρακαλώ μου PM πρόσβαση στις λεπτομέρειες για κάθε λογαριασμό δοκιμή η οποία θα μου επιτρέψετε να το δούμε (να μην δημιουργήσουμε ψεύτικους λογαριασμούς για τους πελάτες φόρουμ σας). Είμαι στο φόρουμ αυτή τη στιγμή έτσι θα είμαι σε θέση να το ελέγξει γρήγορα

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET Προσωπικό) vBET's Avatar
    Εγγραφή
    Οκτώβρης 2009
    Μηνύματα
    3,037

    Default

    Εντάξει έτσι είμαι εκεί. Αλλά ακόμα δεν έγραψε τι θα πρέπει να ψάχνει για ...

    Για άλλη μια φορά παρακαλώ πείτε «ποιο είναι αυτό" - η οποία κουμπί μιλάμε; Τι θα πρέπει να ψάχνει για κανένα φόρουμ σας; Δώσε μου κάποιο κείμενο, ή να περιγράψουν την εικόνα ... Βλέπω τώρα το κουμπί για δωρεά και για την αναζήτηση ...

  10. #10
    Senior Member
    Εγγραφή
    Φεβρουάριο του 2010
    Μηνύματα
    210

    Default

    Το facebook, όπως το κουμπί στη μέση της οθόνης.


Σελίδα 1 του 2 12 ΤελευταίαLast

Ετικέτες για Θέματος

Δικαιώματα Δημοσίευσης

  • Εσείς μπορεί να μην υστέρων νέα νήματα
  • Εσείς μπορεί να μην απαντήσεις μετά
  • Εσείς μπορεί να μην συνημμένα μήνυμα
  • Εσείς μπορεί να μην επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι Επί
  • Smilies Οι Επί
  • [IMG] κωδικός Επί
  • [VIDEO] κωδικός Επί
  • Ο κώδικας HTML είναι Off