Důležitý: Tato stránka používá cookies, (cookies). Používání této webové stránky bez nutnosti vypnout soubory cookie v prohlížeči, znamená to, že souhlasíte s tím, pro jeho použití.
Kup teď! Funkce Soubory ke stažení

Vydělávejte s námi!

Pokud chcete začít vydělávat peníze s BB spojení Partnerský Program.
Stránka 1 z 2 12 PosledníLast
Výsledky 1 na 10 z 17

Závit: Facebook jako Button

  1. #1
    Senior Member
    Datum registrace
    02. 2010
    Příspěvky
    210

    Default Facebook jako Button

    Přidal jsem Facebooku, jako je tlačítko na mé stránky.

    To funguje v pohodě, s výjimkou, kdy jsem jako přeložené stránce.

    URL, které se zobrazí na mém profilu na Facebooku je vždy adresa URL pro anglické stránky (Forum výchozí jazyk)

    Jak se mohu tlačítko práci přeložených stran.

    Zde je mod detaily, Facebook "jako" tlačítko pro phpBB - SEO fórum vBulletin

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    To, co vidím, že je iframe není tlačítko. Popište prosím, jak přesně to funguje, je to, jak je prezentována na fórum (uveďte adresu URL, kde můžeme vidět na fóru a říci, která z nich to je).

  3. #3
    Senior Member
    Datum registrace
    02. 2010
    Příspěvky
    210

    Default

    lol, iframe načte jako tlačítko, kde jste byl v roce 2010, nemusíte vědět, co je Facebook jako tlačítko?

    Mimochodem, co už ji přidat na vás nebo na zkušebním vbet, trvá 2 sekundy a mnoho uživatelů ji používá.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Vezměte prosím na vědomí, že můj čas stráví v roce 2010, rok je moje osobní věc. Pokud očekáváte podporu navrhuji odpovědět na otázky, místo psaní věty, která dává nic problém a může být považována za urážlivé. Nejsme zájem o to, co podle vašeho názoru by měla být známa všem lidem na světě (pro tento použijte pro členy - tam máte vypnuto Fórum sub), ale pomůže vám. A na to potřebujeme vaše odpovědi.

    Vezměte prosím na vědomí, že nebudeme instalovat každý mod, který se používá každý z našich zákazníků. Prosím odpověď na otázky, takže budeme schopni analyzovat problém a pomůže vám

  5. #5
    Senior Member
    Datum registrace
    02. 2010
    Příspěvky
    210

    Default

    Popište prosím, přesně tak, jak to funguje
    Kód i spojené, jako je Facebook přidá tlačítko do fóra vBulletin stránky, když na něj ukáže vám líbí stránky VB a to také ukazuje na svém profilu na Facebooku.

    To funguje v pohodě, s výjimkou, kdy jsem jako přeložené stránce.

    URL, které se zobrazí na mém profilu na Facebooku je vždy adresa URL pro anglické stránky (Forum výchozí jazyk)

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Quote Původně odeslal vBET View Post
    dát URL, kde můžeme vidět na fóru a říci, která z nich to je
    I mi umožní vidět, a lépe pochopit. Rovněž se zobrazí odkazy, jaké změny, co se během překladu, atd. Nyní nejsem schopen určit, co přesně se stane. Uveďte, prosím, zeptala dat

  7. #7
    Senior Member
    Datum registrace
    02. 2010
    Příspěvky
    210

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Prosím PM mě přístupové údaje pro všechny testovací účet, který mi umožní vidět (nebudeme vytvářet falešné účty na klientech forum). Já jsem na fóru, takže teď budu moci podívat se na to rychle

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    OK, takže jsem tam. Ale pořád to není to, co napsal, měl jsem hledal ...

    Ještě jednou prosím, sdělte to ", který z nich je to" -, které tlačítko máme na mysli? Co je třeba hledat žádné fórum? Dej mi nějaký text, nebo popsat obrázek ... Teď vidím, tlačítko pro darování a vyhledávání ...

  10. #10
    Senior Member
    Datum registrace
    02. 2010
    Příspěvky
    210

    Default

    Facebook jako tlačítko uprostřed obrazovky.


Stránka 1 z 2 12 PosledníLast

Klíčová slova pro tuto téma

Přispívání

  • Vy není zakládat nová témata
  • Vy není vkládat nové příspěvky
  • Vy není přikládat
  • Vy není upravovat své příspěvky
  •