PDA

Επιστροφή στο Forum: Solved Μεταφρασμένο κείμενο κενό



Taurus
15-07-10, 13:58
Υποθέτω άλλη θέση μου χάθηκε. Αυτό τώρα είναι ένα μεγάλο ζήτημα για το φόρουμ μου!

Όλα μεταφρασμένο κείμενο στα νέα τους καθήκοντα είναι κενά / κενές. Μπορώ να κάνετε κλικ και να δείτε την αρχική γλώσσα, αλλά η μετάφραση μέρος είναι κενό.

Μπορείτε παρακαλώ να με βοηθήσει με αυτό!!;;

kamilkurczak
15-07-10, 15:30
Χμμ διαβάσει ακριβώς αυτό το άρθρο: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post9

ίσως να μπλοκαριστεί από την Google.

Taurus
15-07-10, 16:34
Δεν είναι μπλοκαρισμένη. Έτρεξα το τεστ. Αλλά παίρνω αυτό το σφάλμα:

Ξεκινώντας δοκιμασία της μετάφρασης
Αποτέλεσμα δοκιμής:
Σφάλμα δοκιμής: Αποτυχία σύνδεσης στο 209.85.225.95: Δίκτυο είναι απρόσιτος
Χρόνος σύνδεσης (ms): 2.78100585938

Είμαι, λοιπόν, τώρα περιμένουμε από την εταιρεία που φιλοξενεί μου και αν έχουν μια λύση σε αυτό.

Taurus
16-07-10, 15:31
Απλά ήθελα να πω ότι η εταιρεία που φιλοξενεί μου βρήκε κάποια σφάλμα δικτύου, και μετά τη διόρθωσή του, όλα δουλεύουν πολύ και πάλι! Ευχαριστώ!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations