PDA

Επιστροφή στο Forum: Solved Προσωπικά Μηνύματα μεταφραστεί κενό κείμενο



Taurus
13-07-10, 12:05
Εντάξει, έχω πάρει πρόσφατα Προσωπικά μηνύματα όπου το μεταφρασμένο κείμενο είναι κενά. Λείπει. Βλέπω τα μικρά σημαίες και τα πάντα, και μπορώ να κάντε κλικ για να δείτε το αρχικό κείμενο. Αλλά το μεταφρασμένο κείμενο είναι μόλις φύγει.

Όλα τα άλλα δουλεύει μια χαρά.

Ευχαριστώ για τη βοήθεια!

kamilkurczak
13-07-10, 14:18

Did you install any new mods or plugins? maybe conflict?
Σας είπε «όχι».

Χρησιμοποιείτε κάποια ΒΗΤΑ επιλογές όπως το "Χρήση Πλήρης Cache αρχείων για τους επισκέπτες" ή "παραβλέφθηκαν λέξη"; Προσπαθήστε να το απενεργοποιήσετε και ΜΜ ξανά.

Taurus
13-07-10, 14:20

Did you install any new mods or plugins? maybe conflict?
Σας είπε «όχι».

Χρησιμοποιείτε κάποια ΒΗΤΑ επιλογές όπως το "Χρήση Πλήρης Cache αρχείων για τους επισκέπτες" ή "παραβλέφθηκαν λέξη"; Προσπαθήστε να το απενεργοποιήσετε και ΜΜ ξανά.

Δεν είμαι χρησιμοποιώντας το πλήρες cache για τους επισκέπτες, γιατί σπάει ακόμα βήμα μου. Έτσι, δεν είναι αυτό. Και οι λέξεις που αγνοούνται επίσης. Μην το χρησιμοποιείτε.

EDIT: Πήγα πίσω σε εκείνες του PM που ήταν κενό χθες, και τώρα είναι όλα να λειτουργούν ξανά. lol **********. δεν ξέρω γιατί, αλλά hey, φαίνεται ότι όλα είναι καλά και πάλι. Θα ενημερώσετε εδώ όταν παίρνω μια νέα μμ με μεταφρασμένο κείμενο in. Ευχαριστώ!

kamilkurczak
13-07-10, 14:31
hehe, είναι τρελό.

αν έκανε κάτι το ιδιαίτερο με αυτό το θέμα, μπορείτε να το περιγράψετε εδώ;
Εντάξει έτσι, απολαύστε?)

Taurus
15-07-10, 01:47
Λοιπόν, εδώ πηγαίνουμε πάλι! Από σήμερα, ακόμη και θέσεις που είναι πλέον κενό. Δεν μεταφρασμένο κείμενο! Μπορώ να κάντε κλικ για να δείτε την αρχική γλώσσα, αλλά το μεταφρασμένο κείμενο λείπει!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1