PDA

Επιστροφή στο Forum: Πώς λειτουργεί το branding ελεύθερη επιλογή εργασίας;



nlpconnections
11-04-10, 13:55
Υποστήριξα αυτό, όταν ήταν μια ελεύθερη mod, αλλά είπατε ότι δεν έλαβε τη δωρεά μου - και, στη συνέχεια, ακόμα και όταν σας έδωσα το αναγνωριστικό συναλλαγής Paypay ακόμα δεν απάντησε.

Τώρα έχω πληρώσει για την πλήρη έκδοση, και το branding ελεύθερη επιλογή, καθώς - και έχω ακόμα όλα branding σας για το site μου και δεν υπάρχουν στοιχεία για το πώς να το αφαιρέσετε.

Μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό; Νομίζω ότι είναι άδικο το γεγονός ότι έχω πληρώσει δύο φορές και ακόμα δεν έχουν αυτό που πληρώνονται. :)

Πώς μπορώ να αφαιρέσω το branding; :):)

vBET
11-04-10, 14:37
Hello:)

Δεν ήμουν έλεγχο δωρεά σας, γιατί εσείς, επίσης, έγραψε ότι θα έχετε την ευκαιρία να αγοράσετε πληρωμένη έκδοση ούτως ή άλλως. Έτσι, δεν υπήρχε νόημα να χάσει χρόνο. Έλεγξα αυτό δωρεές τώρα και βλέπω ότι πήρα τη δωρεά από το NLP Συνδέσεις τον Ιανουάριο (με διαφορετικό αναγνωριστικό συναλλαγής) - που έγραψε γι 'αυτό τον Απρίλιο ... Έτσι, αυτό είναι ο λόγος που σκέφτηκα ότι δεν ήρθε - έλεγξα μόνο τελευταία δωρεές που δεν πραγματοποιήθηκαν πριν από μερικούς μήνες.

Αν έχετε branding ελεύθερη άδεια τότε από προεπιλογή έχει αφαιρεθεί σύνδεσμο πίστωσης. Έχετε επίσης τη δυνατότητα στη συνέχεια να καταργήσετε πληροφορίες σχετικά με την έκδοση vBET καθόλου. Έχουμε στείλει οδηγίες πώς να το κάνουμε αυτό με PM ή e-mail αν κάποιος ζητάει.

Έχεις ό, τι πληρώσατε για - μπορείτε να είστε βέβαιοι γι 'αυτό:) στέλνω πμ για να σας σε μια στιγμή:)

nlpconnections
11-04-10, 16:40
Ευχαριστώ για αυτό!

Octavius
23-06-11, 05:47
Hello:)

Δεν ήμουν έλεγχο δωρεά σας, γιατί εσείς, επίσης, έγραψε ότι θα έχετε την ευκαιρία να αγοράσετε πληρωμένη έκδοση ούτως ή άλλως. Έτσι, δεν υπήρχε νόημα να χάσει χρόνο. Έλεγξα αυτό δωρεές τώρα και βλέπω ότι πήρα τη δωρεά από το NLP Συνδέσεις τον Ιανουάριο (με διαφορετικό αναγνωριστικό συναλλαγής) - που έγραψε γι 'αυτό τον Απρίλιο ... Έτσι, αυτό είναι ο λόγος που σκέφτηκα ότι δεν ήρθε - έλεγξα μόνο τελευταία δωρεές που δεν πραγματοποιήθηκαν πριν από μερικούς μήνες.

Αν έχετε branding ελεύθερη άδεια τότε από προεπιλογή έχει αφαιρεθεί σύνδεσμο πίστωσης. Έχετε επίσης τη δυνατότητα στη συνέχεια να καταργήσετε πληροφορίες σχετικά με την έκδοση vBET καθόλου. Έχουμε στείλει οδηγίες πώς να το κάνουμε αυτό με PM ή e-mail αν κάποιος ζητάει.

Έχεις ό, τι πληρώσατε για - μπορείτε να είστε βέβαιοι γι 'αυτό:) στέλνω πμ για να σας σε μια στιγμή:) Πότε μπορώ να αγοράσω το branding δωρεάν έκδοση είναι όλα αυτά τα πράγματα που έχουν ήδη καταργηθεί;

kamilkurczak
23-06-11, 13:07
Αν έχετε branding ελεύθερη άδεια τότε από προεπιλογή έχει αφαιρεθεί σύνδεσμο πίστωσης. Έχετε επίσης τη δυνατότητα στη συνέχεια να καταργήσετε πληροφορίες σχετικά με την έκδοση vBET καθόλου.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1