PDA

Επιστροφή στο Forum: Αμφιβολίες κατά την πραγματοποίηση beckup βάσης δεδομένων



kratos
11-03-16, 20:44
Γεια σας φίλοι, είμαι χρειάζονται για να γίνει ένα beckup της βάσης δεδομένων μου από ένα φόρουμ Vbulletin, εκτός από παίρνω δεν κάνει καθόλου το beckup συνολικά, επειδή κάθε φορά που προσπαθώ να κάνω λίγο αργότερα αφού κατεβάσετε την ελλιπή DB "/ η ερώτησή μου είναι: όταν κάνετε την beckup πρέπει να απενεργοποιήσετε το φόρουμ; Μπορώ κάποιος οδηγόs εμένα; Γιατί φόρουμ μου είναι εγκατεστημένο σε μια φιλοξενία και χρειάζομαι επειγόντως μυαλό κάνει την πλήρη DB beckup χωρίς σφάλματα. Από το ήδη ευχαριστώ πάρα πολύ!

Marcin Kalak
12-03-16, 09:26
Παρακαλώ σημειώστε ότι το προϊόν μας είναι vBET - δεν vBulletin. vBET είναι plugin για το vBulletin που επιτρέπει να μεταφράσει το φόρουμ για 52 γλώσσες και υποστηρίζει την πολύγλωσση κοινότητα.

Εάν έχετε ερωτήσεις σχετικά με vBulletin παρακαλώ πηγαίνετε στο vBulletin σελίδα και να ζητήσει vBulletin ομάδα

jackthomas087
25-10-16, 10:05
για να λάβει το αντίγραφο ασφαλείας πληκτρολογήστε τα ακόλουθα στη γραμμή εντολών :
mysqldump -h localhost -r root-p databasename > my_backup.sql

για να επαναφέρετε το αρχείο πληκτρολογήστε το ακόλουθο στη γραμμή εντολών :
πηγή my_backup.sql
66 Προβολές

skameykin22
28-05-17, 08:51
Κάτι δεν λειτουργεί με αυτόν τον τρόπο.

Marcin Kalak
29-05-17, 15:57
Παρακαλούμε να δημιουργήσετε ένα νέο θέμα και περιγράψτε το πρόβλημά σας με μεγαλύτερη ακρίβεια. Η παραπάνω εντολή εκτελεί ένα αντίγραφο ασφαλείας του vBulletin βάση δεδομένων και δεν σχετίζεται με το προϊόν μας.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1