PDA

Επιστροφή στο Forum: Google API με τι κόστος



DirtRider
26-03-12, 05:12
Θα έχουν μόλις εγκατασταθεί αυτό το προϊόν και δείτε ότι το Google είναι μια Αμειβόμενος υπηρεσία. Βλέπω, επίσης, αυτό είναι ό, τι τους αναφέρω ως το κόστος.


Τέλη χρήσης:

Μετάφραση:
20 € ανά 1 M χαρακτήρες κειμένου, όπου οι επιβαρύνσεις προσαρμόζονται ανάλογα με τον αριθμό των χαρακτήρων που παρέχονται στην πράξη.
Εντοπισμός γλώσσας:
20 € ανά 1 M χαρακτήρες κειμένου, όπου οι επιβαρύνσεις προσαρμόζονται ανάλογα με τον αριθμό των χαρακτήρων που παρέχονται στην πράξη.



Το πράγμα είναι ότι δεν έχω ιδέα τι αυτό μπορούν να εκτελούν σε ανά μήνα, έτσι ώστε εάν κάποιος θα μπορούσε να μου δώσει μια ιδέα για το τι πληρώνουν ανά μήνα αυτό θα εκτιμούσαν. Γνωρίζω ότι αυτό θα ήταν επίσης εξαρτώνται από την κυκλοφορία στην τοποθεσία σας και θα ποικίλλουν από τοποθεσία σε τοποθεσία αλλά πραγματικά χρειάζεται κάποιο είδος ένα σημείο αναφοράς για το σκοπό αυτό: σύγχυση: ει δυνατόν ίσως θα υποδεικνύει επίσης τον τύπο της κυκλοφορίας η τοποθεσία σας έχει ή μόλις καταχωρήσετε μια σύνδεση στην τοποθεσία σας και θα προσπαθήσουμε και συγκρίνετέ το με μου φόρουμ

DirtRider
11-04-12, 05:39
Ακόμα προσπαθώ να βρείτε κάποια απάντηση σε αυτό το θέμα: σύγχυση:

DirtRider
11-04-12, 10:43
Για να μην ανησυχείτε για αυτό, όπως έχουν Κατάργησα αυτό το mod από τοποθεσία μου

vBET
11-04-12, 15:45
Φαίνεται ότι οι χρήστες μας δεν θέλετε να μοιραστείτε πληροφορίες για τους έξοδα μετάφρασης. Όπως το γράψατε στην πρώτη καταχώρηση Google περιγράφει σαφώς το κόστος. Επίσης Microsoft σάς παρέχει δωρεάν μετάφραση (με μηνιαία όρια αλλά δωρεάν) και είμαστε μόνο για να απελευθερώσουν νέα έκδοση, η οποία θα επιτρέψει:) για μη αυτόματη μετάφραση

DirtRider
11-04-12, 18:56
Ναι το κάνουν, αλλά αυτό δεν μας δώσει κάποια ιδέα τι αυτό να έρθουν στο τέλος ενός μήνα

r.dziadusz
12-04-12, 17:24
Εάν ορίσετε σας όρια, μετάφραση API δεν θα κάθε over-quoted μεταφράσεις. Λειτουργεί όπως είναι τώρα σε δωρεάν Microsoft μετάφραση API εάν χρησιμοποιείτε χαρακτήρες 2 M alle API σταματά μόλις μετάφραση

wowglider.de
18-04-12, 17:13
Γεια σου, μου φόρουμ έχει περίπου 175,000 θέσεις και 25.000 νήματα, μεταφράζω στα αγγλικά και γαλλικά. Την πρώτη ημέρα δαπανήθηκαν περίπου 1,5 εκατομμύριο, σχεδόν 20 €. Εάν υπάρχει ενδιαφέρον μπορώ να συνεχίσω εδώ Ναι αργότερα.

r.dziadusz
18-04-12, 21:04
Γεια
Παρακαλώ μην το vBET είναι προσωρινή αποθήκευση δεδομένων, έτσι ώστε μετά από μερικές ημέρες πτώση το ποσό των schould αίτηση μετάφρασης. Δωρεάν Microsoft από μπλε σας επιτρέπουν επίσης να μεταφράσετε ελεύθερη:) 2 m χαρακτήρες

wowglider.de
20-04-12, 02:48
Ξέρω. Καταγγέλλοντες αλλά δεν σε όλα.

wowglider.de
28-04-12, 14:52
Translate API: Translation
Πλήθος χαρακτήρων
Καθημερινή ποσόστωσης: 2 M
συνολικά 28 ημερών: 21.03 m
Translate APICharacters19.82 M396.30 USD

vBET
05-05-12, 15:36
Έχουμε καμία επιρροή στις τιμές της Google. Σημειώστε ότι μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε Microsoft - δωρεάν 2 M χαρακτήρες/μήνα. Και Apertium - εντελώς δωρεάν. Στην επόμενη έκδοση vBET θα υποστηρίζουν επίσης μη αυτόματης μετάφρασης:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations