PDA

Επιστροφή στο Forum: Solved Σφάλμα στην sitemap γεννήτρια



tavenger5
11-05-11, 19:11
Παίρνω αυτή την προειδοποίηση σε γεννήτρια vBSEO sitemap:

Προειδοποίηση: strtr () [function.strtr]: Το δεύτερο επιχείρημα δεν είναι ένας πίνακας στο / home / site / public_html / vBSEO / includes / functions_vbseo_url.php on line 592

Γραμμή 592 προστίθεται από την ένταξη vbet
$ Text = strtr ($ text, $ GLOBALS ['vbet_custom_char_replacement'])?

kamilkurczak
12-05-11, 20:12
παρακαλούμε να ελέγξετε την ένταξη sitemap σας για άλλη μια φορά.
ποια έκδοση της γεννήτριας sitemap που χρησιμοποιείτε;

tavenger5
12-05-11, 20:17
Η γεννήτρια sitemap δεν είναι ολοκληρωμένη με vBET - είμαι με τη χρήση 3.0.

kamilkurczak
12-05-11, 22:04
vBET πρέπει να θέσει αυτή την επιλογή στις vbenteprisetranslator_seo.php αρχείο. Ίσως εδώ sitemap σας, μην χρησιμοποιήσετε αυτό το αρχείο και ο πίνακας δεν έχει συμπληρωθεί.

Πρέπει να το ελέγξουμε. Χρειάζομαι FTP σας και λεπτομέρειες admincp - παρακαλώ στείλτε το μου με πμ

vBET
09-06-11, 20:41
Kamil είναι σε διακοπές αυτή τη στιγμή και δεν ξέρω εσείς εξακολουθούν να χρειάζονται βοήθεια εδώ ή λύθηκε με PM και μπορώ να το κλείσετε. Έχετε ακόμα χρειάζονται τη βοήθειά μας εδώ;

vBET
15-06-11, 16:23
Καμία απάντηση - να θεωρείται άλυτο. Σε άλλη περίπτωση παρακαλώ απλά γράψτε εδώ και θα πάμε πίσω στο θέμα.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1