PDA

Επιστροφή στο Forum: Μεγάλη ιδέα, μεγάλο προϊόν :-)



m_k
03-12-09, 15:50
Είδα την ελεύθερη έκδοση αυτού του χθες το βράδυ πάνω σε vbulletin.org και ήρθε εδώ για να μάθετε περισσότερα - πρέπει να πω ότι είναι μια μεγάλη ιδέα, ειδικά το μέρος για να πάρει το site σας αναπροσαρμόζονται σε 52 γλώσσες :-)

Αρπαξα ένα αντίγραφο για να δοκιμάσουν μια νέα τοποθεσία Είμαι κτίριο, και η εγκατάσταση πήγε καλά, χωρίς σοβαρά επεισόδια. Μια σημείωση σε αυτό, ωστόσο για όσους από εσάς χρησιμοποιείτε vBSEO - κάνει τις αλλαγές στο FORUM_ROOT / includes / functions_vbseo_createurl.php πριν από την εισαγωγή του προϊόντος-vbenterprisetranslator.xml αρχείο

Προτείνω ότι οι οδηγίες αναφέρουν επίσης αυτό στην κορυφή, κάτι σαν "Εάν χρησιμοποιείτε vBSEO παρακαλώ να τροποποιήσετε αυτό το αρχείο πρώτα". Αν δεν το κάνετε αυτό το πρώτο δεν θα είστε σε θέση να χρησιμοποιήσει admincp σας μέχρι να το κάνετε.

Ακόμα δεν έχω βρει τον τρόπο για να γίνει ωραίο παιχνίδι με vBadvanced Links Directory μου και vBGallery PhotoPost, αλλά είμαι σίγουρος ότι θα πάρει επιλυθεί σύντομα.

Τι είμαι αγαπώντας μέχρι στιγμής είναι η έκθεση sitemap γεννήτρια vBSEO μου σήμερα το πρωί ότι δείχνει μια πρόσθετη 42k urls έχουν δημιουργηθεί από τότε που εγκαταστήσατε το mod :-)

If you want to see it in action have a look --> TheCHS ~ Τσάρλεστον Forums (http://thechs.com)

m_k
09-12-09, 01:35
5 ημέρες αργότερα, και αρχίζω να δείτε πάρει κάποια ξένη γλώσσα σελίδες ευρετήριο του Google :-)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1