PDA

Επιστροφή στο Forum: Solved BBCode σπασμένα μετά vBAdvanced ένταξη



Simon Lloyd
06-10-10, 17:20
Γεια σου, Kamil ευγενικά κοίταξε vBAdvanced μου, όπως εγώ δεν θα μπορούσε να πάρει τη μετάφραση για να εργάζονται σε αυτό, αλλά θεωρώ ότι τώρα που BBcode tags μου κώδικα έχουν σταματήσει να εργάζονται, μπορεί να σας βοηθήσει καθώς αυτό είναι το πιο σημαντικό χαρακτηριστικό για την περιοχή μου.

Regards,
Simon

Simon Lloyd
06-10-10, 17:25
Βρέθηκε το πρόβλημα, παρακαλώ σημειώστε αυτό που έλυσε αυτό ήταν το όνομα της ετικέτας κωδικό που έχω ήταν στις ετικέτες notranslate που έσπασε, το όνομα της ετικέτας έχει αφαιρεθεί από misc δεν μεταφράζεται και όλα είναι καλά:)

vBET
06-10-10, 23:22
Ναι κώδικα και notranslate μαζί είναι λάθος συνδυασμός. BBCodes όπως: CODE, PHP, HTML δεν μεταφράζονται από προεπιλογή:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1