Důležitý: Tato stránka používá cookies, (cookies). Používání této webové stránky bez nutnosti vypnout soubory cookie v prohlížeči, znamená to, že souhlasíte s tím, pro jeho použití.
Kup teď! Funkce Soubory ke stažení

Vydělávejte s námi!

Pokud chcete začít vydělávat peníze s BB spojení Partnerský Program.
Výsledky 1 na 7 z 7

Závit: Vlajka obrázky alternativní možnosti

Hybridní Zobrazení

Předchozí Příspěvek Previous Post   Next Post Další Příspěvek
  1. #1
    Senior Member
    Datum registrace
    02. 2010
    Příspěvky
    210

    Default Vlajka obrázky alternativní možnosti

    Dobrý den,

    Vzhledem k tomu, Google je stále tak horký, na rychlost webové stránce jsem byl běžící test na mých stránkách.

    40% je doba načítání až do zatížení 30 nebo tak obrazy Překladatel vlajku.

    To není chyba, nebo chyba jen úkol, aby rychle webu.

    Jaké alternativy existují bojovat s tímto?

    Snažil jsem se rozbalovací menu, ale nevěřím, že Google může procházet odkazy.

    Mohli bychom / převést stávající příznaky CSS skřítky, takže zatížení jako jeden obraz, spíše než 30 samostatných obrazů?

    Jakékoliv jiné možnosti Vítejte, prosím.

    Díky.
    Naposledy upravil Snake; 29-04-10 na 21:21.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Vezměte prosím na vědomí, že vaše výsledky nejsou reprezentativní. Libovolný webový prohlížeč po první návštěvě na své fóra mají cache obrázky a neberou ty opět (jen v případě jeho externí cache vyprší, nebo si vynutit jako Shift + F5 v IE). Takže to, co měřit, je v době první návštěvy. S obrázky nemají vliv na dobu odezvy další požadavky.

    Takže vlajky se 0% času načítání stránky pro většinu z žádosti, která přijde na fórum.

    Google může procházet odkazy v menu klesnout, protože ty jsou jednoduše zahrnuty v HTML výstupu (Můžete si to ověřit) - Google, takže vidět a leze to jako každý jiný z vašich odkazů.

    Už jsme si tento požadavek na podporu CSS skřítky - naleznete zde diskuse o tomto tématu: http://www.vbenterprisetranslator.co...ss-sprite.html

    Další možnosti - stačí odstranit všechny vlajky a obrazy ukazují testu odkazy. K tomu, že stačí upravit šablonu pro vlajky. Vezměte prosím na vědomí, že vadnout menu nepoužívají šablony a v této chvíli nutné modifikace kódu. Můžeme vám informace, pokud máte zájem

    PS.
    Jste si jisti, že Google roboty stahování obrázků a ne jen kontrolovat textovém zobrazení stránky?

  3. #3
    Senior Member
    Datum registrace
    02. 2010
    Příspěvky
    210

    Default

    Ive dostal rozbalovací představení v zápatí šablony.

    To je to, co ukazuje kód ve zdroji.

    Googlebot může otevřít javascript sám? Ne, to ne.

    To je velký problém, tyto příznaky přidá se 50% na dobu načítání stránek v reálném slovo, vzhledem k velikosti obrázků, 50 zvláštní spojení, vyhledávání apod.

    Web Page Analyzer - webové stránky zdarma nástroj pro optimalizaci webových stránkách test rychlosti zkontrolovat svoji prezentaci na internetu zpráva od optimalizace webu

    Testy, že webové stránky HTML výstup pouze, je server rychlosti atd. není součástí dodávky.


    Mám 7s bez vlajky povolen, 14s, pokud mám je povoleno.

    To je obrovská, že jsou špatné, a co skutečně potřebujete lepší řešení.

    <td class="vbmenu_control"> <a id="vbettranslations" href="http://www.computer-juice.com/forums/$show[nojs_link]#vbettranslations" accesskey="5"> Překlady </ a > <script type="text/javascript"> vbmenu_register ("vbettranslations") </ script> </ td>
    Naposledy upravil Snake; 30-04-10 na 00:25.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Vezměte prosím na vědomí, že už vám dal odkaz na stránku o tomto problému a informace, které jsme si vědomi toho o jiných vlajek možnost řešení a považují je již. Díky, že chcete, aby nám ukázal, jak je důležité si myslíte, že je

    Také prosím, na vědomí, že Google není nutné otevírat žádné javascript a vidět všechny vlajky, které jsou v rozbalovacím menu. Kód, který vám dal, je pro prohlížeče, a to mění drop down menu, aby byl viditelný pro uživatele. Všechny roboty vidět okamžitě, protože drop down menu je zahrnuta v HTML výstupu (nepřijme Ajax) - Jen prosím Vašeho HTML výstupu takto:
    Code:
    <div class="vbmenu_popup" id="vbettranslations_menu" style="display:none;margin-top:3px" align="left">
    A uvidíte, že rozevírací je zahrnuta v HTML výstupu a roboty zobrazit všechny příznaky, jen prohlížeče nezobrazí se při žebrání, protože styl display: none a skript, který jste uvedl, je pouze pro prohlížeče, aby byly znaky viditelné.

    Ověřil jsem si vaši stránku na web analyzátor, který vám dal, a výsledky jsou diametrálně odlišné to, co si dal tu.
    HTML zatížení: 0,46 sekundy
    Počet fotek zatížení: 3,51 sekundy (Včetně všech obrázků nejen vlajky).

    Vezměte prosím na vědomí, a ještě jednou, že jste v interpretaci výsledků špatně, protože Vám chybí koncepce cache internetových prohlížečů. Webové prohlížeče jsou caching obrázků a neptejte se pro ty, kteří v dalších požadavků. Takže čas doplnit vlajek ke stažení je minimální pro uživatele, kteří se dívají stovky stránek a vzal vlajek na začátku. Už jsem místo svou pozornost na to, a můžete zkontrolovat sami jen tak pro své vlastní fórum, a vidí, že nejste sekund čekat na nějaký obraz, ale okamžitě.

    Stále jsme si vědomi, že naši uživatelé by rádi měli i další možnosti pro vlajky a budeme testovat řešení navržené ve vláknu, které jsem uvedl dříve, než vás.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    04. 2010
    Příspěvky
    18

    Default

    Quote Původně odeslal Snake View Post
    Dobrý den,

    Vzhledem k tomu, Google je stále tak horký, na rychlost webové stránce jsem byl běžící test na mých stránkách.

    40% je doba načítání až do zatížení 30 nebo tak obrazy Překladatel vlajku.

    To není chyba, nebo chyba jen úkol, aby rychle webu.

    Jaké alternativy existují bojovat s tímto?

    Snažil jsem se rozbalovací menu, ale nevěřím, že Google může procházet odkazy.

    Mohli bychom / převést stávající příznaky CSS skřítky, takže zatížení jako jeden obraz, spíše než 30 samostatných obrazů?

    Jakékoliv jiné možnosti Vítejte, prosím.

    Díky.
    Mohl bych snížit vlajek z celkové velikosti 18 kilobajtů až 6 KB, stačí uložit snímky s vyšším nastavení komprese.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Quote Původně odeslal Ramses View Post
    Mohl bych snížit vlajek z celkové velikosti 18 kilobajtů až 6 KB, stačí uložit snímky s vyšším nastavení komprese.
    Jaký nástroj doporučujete?

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    04. 2010
    Příspěvky
    18

    Default

    Quote Původně odeslal vBET View Post
    Jaký nástroj doporučujete?
    Použil jsem Photoshop.

Klíčová slova pro tuto téma

Přispívání

  • Vy není zakládat nová témata
  • Vy není vkládat nové příspěvky
  • Vy není přikládat
  • Vy není upravovat své příspěvky
  •