Důležitý: Tato stránka používá cookies, (cookies). Používání této webové stránky bez nutnosti vypnout soubory cookie v prohlížeči, znamená to, že souhlasíte s tím, pro jeho použití.
Kup teď! Funkce Soubory ke stažení

Vydělávejte s námi!

Pokud chcete začít vydělávat peníze s BB spojení Partnerský Program.
Stránka 2 z 2 FirstPrvní 12
Výsledky 11 na 15 z 15

Závit: Pouze přeložit nová témata

  1. #11
    Senior Member
    Datum registrace
    12. 2009
    Příspěvky
    276

    Default

    Umožňuje také, mám x počet podprocesů, které jsou přeloženy, ale já nechci už nic vůbec přeložit. Neexistuje žádný způsob, jak vypnout překlady bez odstranění vše odkazy na tyto stránky.

    V tomto případě bych rád zachovat vazby vlajky, kde existují překlady, ale vypnout příznak vazby, takže nic nového není přeložena.

    To je případ, kdy vnitřní spínač říci 'Pokud toto vlákno je plně přeložen v tomto jazyce, zobrazovat vlajku odkaz'

  2. #12
    Zakázán
    Datum registrace
    Srpen 2012
    Příspěvky
    481

    Default

    Prosím vytvořte nové téma s požadavkem na funkce.
    Prosím, mějte jeden problém za jeden podproces.
    Nová funkce "pouze přeložit nové vlákna" už se to stalo a zahrnuty do stánku - BB 3.x a vBET 4.x verzích.

  3. #13
    Senior Member
    Datum registrace
    12. 2009
    Příspěvky
    276

    Default

    Nainstaloval jsem nejnovější verzi, a bohužel to nefunguje, jak jsem si myslel, že by to.

    Problém je, že pokud, starší vlákna pak dny určené Bylo přeložil již propojen. Kromě toho odkaz je stále tam, ale je přesměrován na originálu. Uvědomuji si, že existuje problém při určování, zda podproces byl přeložen nebo ne, ale myslím, že je to nezbytné, ztrácet peníze na předchozí překlady, které byly dokončeny.

  4. #14
    Senior Member
    Datum registrace
    12. 2009
    Příspěvky
    276

    Default

    Také pokud podproces, který byl již dříve přeložených klesne pod hranici "Nepřekládat starých vláken" pak bude existovat spousta přeindexovávat děje. Pokud to nemělo být několik dní, ale pevné datum tak překlady nejsou zastaralé neustále.

  5. #15
    Zakázán
    Datum registrace
    Srpen 2012
    Příspěvky
    481

    Default

    Je-li téma je přesměrován pak není prohrajete peníze na překlad, protože to není pro překlad.
    Překlad vlákno od určitého data bude v http://www.vbenterprisetranslator.co...ranslated.html.

Stránka 2 z 2 FirstPrvní 12

Klíčová slova pro tuto téma

Přispívání

  • Vy není zakládat nová témata
  • Vy není vkládat nové příspěvky
  • Vy není přikládat
  • Vy není upravovat své příspěvky
  •