Důležitý: Tato stránka používá cookies, (cookies). Používání této webové stránky bez nutnosti vypnout soubory cookie v prohlížeči, znamená to, že souhlasíte s tím, pro jeho použití.
Kup teď! Funkce Soubory ke stažení

Vydělávejte s námi!

Pokud chcete začít vydělávat peníze s BB spojení Partnerský Program.
Stránka 2 z 3 FirstPrvní 123 PosledníLast
Výsledky 11 na 20 z 21

Závit: vBGallery integračních problémů.

  1. #11
    Senior Member
    Datum registrace
    05. 2010
    Příspěvky
    257

    Default

    Před pokusem o druhou možnost, já si to teď:

    Varování: Include (dirnameVBET_FORUMDIR / index.php) [function.include]: Failed to open stream: Žádný takový soubor nebo adresář / Home / windows / public_html / galerie / vbenterprisetranslator_front_controller.php on-line 35

    Varování: Include (dirnameVBET_FORUMDIR / index.php) [function.include]: Failed to open stream: Žádný takový soubor nebo adresář / Home / windows / public_html / galerie / vbenterprisetranslator_front_controller.php on-line 35

    Varování: Include () [function.include]: Failed opening 'dirnameVBET_FORUMDIR / index.php' for inclusion (include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php ') v / Home / windows / public_html / galerie / vbenterprisetranslator_front_controller.php on-line 35

  2. #12
    Senior Member
    Datum registrace
    05. 2010
    Příspěvky
    257

    Default

    OK ... bla ... sorry .... Zase špatně. I nyní nahrazuje dirname (__FILE__) na VBET_FORUMDIR, ale teď jsem si to:

    Varování: Require (/ includes / class_bootstrap.php.) [function.require]: Failed to open stream: Žádný takový soubor nebo adresář /home/windows/public_html/vb/bootstrap.php on-line 30

    Varování: Require (/ includes / class_bootstrap.php.) [function.require]: Failed to open stream: Žádný takový soubor nebo adresář /home/windows/public_html/vb/bootstrap.php on-line 30

    Fatal error: Require () [function.require]: Failed opening potřeby ". / Includes / class_bootstrap.php '(include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php') v /home/windows/public_html/vb/bootstrap.php on-line 30

  3. #13
    Senior Member
    Datum registrace
    05. 2010
    Příspěvky
    257

    Default

    OK, takže budu muset čekat další den.

  4. #14
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Jdu zkontrolovat, co tam máte teď.

  5. #15
    Senior Member
    Datum registrace
    05. 2010
    Příspěvky
    257

    Default

    OK, díky!

  6. #16
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Ověřil jsem si php aktuální adresář provedením getcwd () a výsledek je: / Home / windows / public_html / galerie
    Snažil jsem se použít chdir (VBET_FORUMDIR); V front controller, ale vytváří další problémy.

    Jak jsem psal, že používáte nyní nepodporuje přesměrování způsobem. Strávil jsem spoustu času a najít žádné řešení. Pokud chcete, abychom se více pracovat na počítači je nutné zakoupit Integrace služeb. Nebo stačí použít pouze .htaccess místo celém interní přesměrování.

  7. #17
    Senior Member
    Datum registrace
    05. 2010
    Příspěvky
    257

    Default

    Způsob, jak integrovat s vbseo je nejlepším možným způsobem. A do teď mi není podporu ", že" cesta je IMHO trochu nesmyslné.
    Tento mod funguje 100% správně vBulletin s vbseo. Ale proto, že je něco v nepořádku s vbet s ní pracovat nebude podporovat to? OK .... díky Michal.

  8. #18
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Vezměte prosím na vědomí, že vBET je vBulletin překladatel. Garantujeme, že vBulletin bude přeložena. Také se snažíme podporovat i další mody, které vytvářejí svůj vlastní obsah, ale přestávky vBulletin architektury.

    To je důvod, proč jsme vytvořili front controller, který umožňuje překládat stránky vytvořené mody, které rozbije vBulletin architektury a ničemu global_complete háček. A vyvinuli obecný způsob, jak podporovat většinu těchto pluginů. Stále nejsme schopni zaručit, že každý neví námi, nebo dokonce neexistující ještě mod, který je psán v špatných způsobech a přestávky vBulletin architektura bude pracovat standardním postupem integrace - zejména pokud máte na své vlastní fórum není standardní přístup (. htaccess), protože se pověsili ji integrovat s vbseo. Takže ano - to je to, co jsem ti psal dříve a to platí i dnes: v tuto chvíli nemáme podporu v případě, kdy mod přerušení vBulletin architekturu a nepoužívat global_complete háček, použít vlastní adresář a místo htaccess se používá vbseo. přesměrování pravidla.

    Jak jsem napsal dříve, než vám - já osobně jsem pracoval na ji na forum a doufal, že to je malý problém, ale není tomu tak. Je to velký případ, takže pokud chcete, abychom integrovat za vás - prosím koupit integračních služeb. Můžete také jen zbavit vbseo přesměrování interních a použití htaccess. - V takovém případě jste již zdarma návod, jak integrovat.

    A důvod, proč to není zatím podporován je velmi jednoduché - nikdo potřeba ji před... Prosím - známe se navzájem a víte, jsme ochotný, stále naši bezplatnou podporu nezahrnují výdaje dní na někoho server, když to není vBET chyba, jen jeho problém konfigurace s mod, který není plně kompatibilní s vBulletin a navíc je již analyzován v další mod... byl jsem tam chtěl strávit více než hodinu, aniž by se snažil zdarma, protože to byla možnost, že to je vBET chyba. Nyní víme, že to není. To není vBET problém - to je váš problém v nastavení, které v tuto chvíli nejsou již popsal integrace řešení, ALE stále můžete snadno integrovat pokud vám zbavit celém interní přesměrování a využití čisté .htaccess pravidla. Pokud chcete, abychom integrovat na vašem serveru s vnitřní celém přesměrování pravidla - pak jste si o integraci službu, která stojí 30 dolarů a můžete si ho koupit zde: http://www.vbenterprisetranslator.co...on-service.php

    Podporujeme zcela zdarma na našem fóru tím, že rady a odpovědi. Pokud ještě naši zákazníci chtějí, abychom si práci - máme také nabízíme pro ně - to je integrace / instalaci / upgrade služby

  9. #19
    Senior Member
    Datum registrace
    05. 2010
    Příspěvky
    257

    Default

    Chápu. Chtěl bych také poděkovat za Váš čas a úsilí vynaložené na toto téma. Mám nyní zakázáno vbgallery jak se ukázala být příliš potíží s novým vb 4.1.5 také.

  10. #20
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    V tuto chvíli je vBET není testován s phpBB 4.1.5, protože je nestabilní a není zatím podporován.

Stránka 2 z 3 FirstPrvní 123 PosledníLast

Klíčová slova pro tuto téma

Přispívání

  • Vy není zakládat nová témata
  • Vy není vkládat nové příspěvky
  • Vy není přikládat
  • Vy není upravovat své příspěvky
  •