PDA

Zobrazit plnou verzi: vBET 4.2.3 přeplánovat



vBET
30-06-10, 07:29
Zdravím všechny.

Protože některé další požadavky na nové funkce musíme změnit datum vydání 4.2.3. Máme se připravit ji na příští týden a může být propuštěn, jak to je nyní. Stále jsme se dostali cennou zpětnou vazbu o možnostech zlepšení celý soubor Cache pro hosty funkce, jako například: Vypněte na normální stránky, zip obsah uložený na disku, naplánované úlohy, odstraňování starých bolestí soubory.

Rozhodli jsme se, že bude lepší vydat 4.2.3 se tyto změny zahrnuty. Takže jsme se nebyli schopni dodat v prvním týdnu měsíce července. Omlouváme se za nepříjemnosti, ale to se dá naplánovat lepší řešení pro naše VB4 uživatele:)

Kolbi
30-06-10, 08:47
Dobrý den, myslím, že není žádný problém. Těšíme se na další verzi! Pozdrav Vlt. se statistikou, která překlad se používá a jak často?

vBET
30-06-10, 09:52
Nemáme v plánu přidat statistik v příštím vydání.

bhanuprasad1981
30-06-10, 18:48
doufají, že si ruce na to brzy;)

linuxtuts
02-07-10, 02:08
Skvělá zpráva vBet! Díky, protože moje chyby na překladu článků vrátil po upgrade z nějakého důvodu.

Díky,

vBET
02-07-10, 22:26
Skvělá zpráva vBet! Díky, protože moje chyby na překladu článků vrátil po upgrade z nějakého důvodu.

Díky,

Omlouváme se, ale nechápu, že zprávu. Jste spokojeni, nebo máte nějaké chybě po upgrade? A jak by mohl provést upgrade na 4.2.3, pokud ještě neexistuje? Je vaše informace jsou opravdu o 4.2.3?

linuxtuts
07-07-10, 05:13
Ne, já jsem mluvil o mé vBulletin upgrade na verzi 4.0.4 PL1 Mate.
"Skvělá zpráva", bylo plánované vydání ..:)

Díky,

bhanuprasad1981
20-07-10, 16:55
veškeré aktualizace: D

vBET
20-07-10, 19:27
Právě jsem se vrátil z dovolené, tak musí nejprve zvládnout všechny problémy a aktualizace plánu:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1