PDA

Zobrazit plnou verzi: dvě otázky



Ramses
18-05-10, 13:48
Mám volné verzi k dispozici, včera jsem ~ 200 pavouci on-line spidering přeložené stránky a můj server přešel 10-30 a musel jsem vypnout hack získat zpět normální zatížení serveru.
Já jsem na VB 3.8, lze očekávat, že placené verze nebude přetížení můj server je bezplatná verze to dělá?
Za druhé, má placenou verzi překladu hacky jako vbadvanced cmps, vbadvanced adresář odkazů, PhotoPost vbgallery?
Pokud ne, existuje způsob, jak zakázat podniku tlumočník v této strany, aby se zabránilo odkazy jít do neznáma?
Jaké jsou možnosti platby (cc / banktransfer)?
Je to říkat "bezplatné aktualizace po dobu jednoho roku", poté, co ten rok musím zaplatit plnou znovu, nebo je tam upgrade poplatek? To je důležité proto, že 90 $ opravdu není levné.
Pokud používám verzi 3.x lze jednoduše upgradovat na 4.x nebo musím platit znovu?
Díky.

VGF
18-05-10, 15:14
Samozřejmě stále čekám jen, aby mi kopii funkční, ale já jsem tuto stejnou otázku také.

Mám docela velké fórum (více než 500.000 pracovních míst) a rád bych, aby se minimalizovalo zatížení na počátku co možná nejvíce, když jsem si to správně nainstalován.

Také bych chtěla zaregistrovat, že to Google API bezpečnostních opatření ..., ale nevíte, kde přesně se zaregistrovat.

vBET
18-05-10, 17:20
Dobrý den. Placená verze vBET má mnohem lepší výkon a lze očekávat, že překlad bude rychlejší a zatížení serveru milence. Nemůže dát konkrétní čísla - ty mohou jít pouze měření výkonu na konkrétním fóru, ale může říct, že placené verze je optimalizovaná cache, algoritmy a další provozní parametry.
Placená verze mohou být integrovány s různými pluginy. Mohu vám říci s jistotou, že PhotoPost může být integrován, vbadvanced mods také - nelze říci, dělá všechny tyto, ale některé určitě. Viz sekce pro integraci informací.
Také placené verze mají speciální možnost nastavit URL, které budou ignorovány (bez vlajek tam žádný překlad sledování pro odkazy na tyto stránky a automatické přesměrování, když někdo dát jazyka v URL z ruky).
Vlastně jsme se podporovat pouze možnost platby Paypal.
Po bezplatné aktualizace vyprší stačí obnovit licenci a je to mnohem levnější. Aktuální cena je obnovit $ 30 a do budoucna plánujeme, že cena bude přibližně 1 / 3 normální ceny licence, ale neberou to jako povinnost podniku.
Nákup vBET licencí kupujete licenci na vBET 3.x/4.x - není žádný dodatečný poplatek pro upgrade:)
Máte-li další otázky, ne - prosím, zeptejte se. Rádi Vám pomůžeme vám.


Mám volné verzi k dispozici, včera jsem ~ 200 pavouci on-line spidering přeložené stránky a můj server přešel 10-30 a musel jsem vypnout hack získat zpět normální zatížení serveru.
Já jsem na VB 3.8, lze očekávat, že placené verze nebude přetížení můj server je bezplatná verze to dělá?
Za druhé, má placenou verzi překladu hacky jako vbadvanced cmps, vbadvanced adresář odkazů, PhotoPost vbgallery?
Pokud ne, existuje způsob, jak zakázat podniku tlumočník v této strany, aby se zabránilo odkazy jít do neznáma?
Jaké jsou možnosti platby (cc / banktransfer)?
Je to říkat "bezplatné aktualizace po dobu jednoho roku", poté, co ten rok musím zaplatit plnou znovu, nebo je tam upgrade poplatek? To je důležité proto, že 90 $ opravdu není levné.
Pokud používám verzi 3.x lze jednoduše upgradovat na 4.x nebo musím platit znovu?
Díky.

Ramses
18-05-10, 19:08
Díky Michal, brzy jsem si mohu objednat.

VGF
18-05-10, 19:25
# 1 Mohu získat odkaz pro přihlášení do Google API, co v USA? (Raději bych být v bezpečí, než později litovat s Google)

# 2 také, žádné možnosti nastavení nejprve snížit zatížení serveru, důraz na velkém fóru? (Už jsem nečekal, že se brání serveru zpočátku)

vBET
19-05-10, 15:56
# 1 Mohu získat odkaz pro přihlášení do Google API, co v USA? (Raději bych být v bezpečí, než později litovat s Google)

# 2 také, žádné možnosti nastavení nejprve snížit zatížení serveru, důraz na velkém fóru? (Už jsem nečekal, že se brání serveru zpočátku)

# 1 Google API, co v USA? ... Pokud máte na mysli Google API klíč pak máte odkaz v popisu parametru v vBET možností. Je to:
Pomocí AJAX API Key - Google AJAX Search API - Google Code (http://code.google.com/intl/en/apis/ajaxsearch/key.html)

# 2 naleznete zde vBET a výkon rad:
pro vBET4.x http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html
pro vBET4.x http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance.html

Subis
25-05-10, 03:37
Mi znamení, je-li předstírat, že jsem nemohl nainstalovat tuto bezplatnou verzi bude smát na mě víc ta tvrdá.Strýc, který chtěl prodat mi práce řekl, že neexistuje žádné další bezplatná verze pro testy... ;): Navštívit:

vBET
25-05-10, 06:29
Mi znamení, je-li předstírat, že jsem nemohl nainstalovat tuto bezplatnou verzi bude smát na mě víc ta tvrdá.Strýc, který chtěl prodat mi práce řekl, že neexistuje žádné další bezplatná verze pro testy... ;): Navštívit:

Máte-li jakékoli problémy při free verzi instalace - stačí požádat o podporu:) Všimněte si, že na tomto fóru se dostanete podporu rychle. Zeptáte-li se o vBET podporu na fóru vbulettin.org, pak si můžete počkat déle, než to - je to naše oficiální fórum, takže podpora zde jde není tak často, ale ještě pokračuje.
Napište prosím na naši bezplatnou verzi sekci na tomto fóru, co to váš problém a my Vám pomůžeme:)

Dále upozorňujeme, že free verze nemá zkušební dobu - můžete používat tak dlouho, jak chcete, než se rozhodnete koupit lepší a rychlejší jednoho:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1