PDA

Zobrazit plnou verzi: vBET konflikty s vBOptimise Pro 2.0.1



StarBuG
23-04-10, 14:47
Ahoj

Mám vBOptimise Pro 2.0.1 (http://www.dragonbyte-tech.com/vbecommerce.php?do=purchase&act=product&id=1) nainstalován

To je základní produkt pro můj blog.
Je to dokonalé, ale workes si stránky nedostávají zobrazeny zcela nebo vyvolat chyby, nebo se chovat podivně.

Konflikt je v plné cache pro hosty z vBOptimise.
Nicméně toto je jedna z velkých výhod představen v nové verzi urychlení pageLoad pro hosty až do 500%.

Můžete mi prosím vyřešit řešení Decepter (programátor) (http://www.dragonbyte-tech.com/members/7-Deceptor), co nejdříve.

V současné době vBET není použitelná s cache aktivní!

Kosmik

PS: budou zveřejněny v jejich forum taky

vBET
23-04-10, 18:38
Decepter už se od nás všechny informace, které se už zeptat. Budeme s ním bude spolupracovat na odstranění tohoto konfliktu:) Já ji přesunout do sekce integraci, protože s největší pravděpodobností to bude vyžadovat opravy na své straně produktu.

Pokud se ještě dostaneme rady od Decepter o možných změnách na naší straně, ty budou zavedena pro zajištění stánku produktu spolupracuje pořádku:)

tavenger5
24-04-10, 05:20
To by bylo úžasné, pokud oba tyto mody spolupracovali - poté, co si stránky do paměti cache, že by náklad dokonce rychlejší než předtím!

StarBuG
24-04-10, 11:38
Díky muž.

Věděl jsem, že jsem se mohl spolehnout na vás:)

Smiggy
24-04-10, 21:30
Michal, doufám, že může nabídnout řešení, raději dříve než později.

Jak brzy Myslíte si, že to bude trvat?

vBET
25-04-10, 00:10
Neptejte se mě - je problém na straně vBOptimise. Dáváme odpovědi na všechny otázky Decepter tak rychle, jak jsme se najít ty na náš email.

StarBuG
25-04-10, 15:36
Problém byl vyřešen Deceptor.
Oprava je nyní zahrnut do verze 2.0.1. Jednoduše redownload a instalaci:)

tavenger5
26-04-10, 15:23
Kosmik, můžete potvrdit bug jsem zde uveřejněných v VB4? Vypadá to, že to má něco společného s cookie, který vBET sady. (Může být bez vztahu k vBET pro VB4)

DragonByte Tech téma

tavenger5
26-04-10, 17:09
Ve skutečnosti jsme zjistili, že výše uvedené by se nestala, protože se VB4 URL nejsou přeloženy.

Vypadá to, že se to děje proto, že cache je nahrávání předtím, než vbet přesměrování na URL výchozí jazyk.

Michal, kde je kód, který přesměruje do výchozího jazyka, pokud pocházejí z přeložené stránce? Provedení, aby je třeba změnit tak, aby je před vbOptimise cache.

vBET
26-04-10, 23:19
Ve skutečnosti jsme zjistili, že výše uvedené by se nestala, protože se VB4 URL nejsou přeloženy.

Vypadá to, že se to děje proto, že cache je nahrávání předtím, než vbet přesměrování na URL výchozí jazyk.

Michal, kde je kód, který přesměruje do výchozího jazyka, pokud pocházejí z přeložené stránce? Provedení, aby je třeba změnit tak, aby je před vbOptimise cache.

Plrase na vědomí, že v URL VBR jsou přeloženy - pro VB friendly URL a vBSEO URL.

Technické podrobnosti o přesměrování - viz PM.

linuxtuts
17-06-10, 20:48
Právě koupil vBet a značky poplatek, prosím, řekněte mi to není stále problém Mates ...


Díky,

vBET
18-06-10, 10:18
Majitel vBOprimise Pro bylo kontaktovat s námi před dlouhou dobou o rady, jak tento problém vyřešit (problém je na jejich straně). Neměli jsme žádné otázky z tématu na dlouhou dobu, takže předpokládáme, že to byl vyřešen. Stále nejsme pomocí tohoto mod na našem fóru, tak se určitě zeptejte se vBOprimise Pro zaměstnance o tom, nebo možná někteří z našich uživatelů, potvrdí to.

linuxtuts
18-06-10, 14:12
Běžím "VB Optimalizace Pro 2.3.0", a neviděl jsem žádné chyby.

Díky Mate,

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1