PDA

Zobrazit plnou verzi: Je to možné na jiné platby, než paypal? Je-li aktualizace je zahrnuta v ceně?



dong
10-05-15, 16:46
Uvažuji o koupi BB. Však potřebuji informace:-je možné platit jinak než v paypal? Já nemám kreditní kartu, a já jsem z Velké Británie v stejným způsobem jako ty. Lze převést na váš účet?-to umožňuje platbu $ 230 od aktualizace je zahrnuta v ceně?

Marcin Kalak
11-05-15, 16:59
Převést částku na váš účet. Vyplňte formulář jako normální, ale nemusíte platit pomocí Paypal systém zobrazí částku, která má být zaplacena (v dolarech, vypočítat za dolar na průměrný směnný kurz NBP na přenos). Po vyplnění formuláře prosím pošlete mi PM na datech, která jste zadali, a já vám poštou data pro přenos. Po schválení převodu bude získat licence. Zakoupením licence máte jeden rok bezplatné aktualizace, můžete později rozšířit licencí a aktualizace pro další rok.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1